Sayfa 35/271 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 273 - 280 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Saat 15,00... işlem adedi 752 bin lot. Galiba topa girdiler bu sefer.
    kendi adıma 7.90 gördüm hedef tuttu satayım alayını dedim elim gitmedi 2000 verdim ona bile pişman etti namıssız

(hedef kendi adıma 7.70 idi)

2.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    kendi adıma 7.90 gördüm hedef tuttu satayım alayını dedim elim gitmedi 2000 verdim ona bile pişman etti namıssız

(hedef kendi adıma 7.70 idi)
    Hayrını görün inşallah. Cepteki 1 elma daldaki 4 elmadan iyidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Hayrını görün inşallah. Cepteki 1 elma daldaki 4 elmadan iyidir.
    satmadım kardeş 2000 lot verdim sadece

4.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    tacirler 72 bin
    halk 22 bin almış..
    artmA sebebi nedir piyasada ne oldu alan kim tavan neden olmadı kafada 1000 soru ve herkes susuyor bilen yokmu ark.yarın satammı kalammı bilemedim tek sevincim gamsız olmam yeminle rahatım hemde çok çevremde herkes sat 0 araba parası kazanıyosun 9u geçerse diyorda neden arttı hikayesi ne bi bilsem tek merakım o .buna cevap verecek kimse varmı ark.

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    artmA sebebi nedir piyasada ne oldu alan kim tavan neden olmadı kafada 1000 soru ve herkes susuyor bilen yokmu ark.yarın satammı kalammı bilemedim tek sevincim gamsız olmam yeminle rahatım hemde çok çevremde herkes sat 0 araba parası kazanıyosun 9u geçerse diyorda neden arttı hikayesi ne bi bilsem tek merakım o .buna cevap verecek kimse varmı ark.
    Kendi adima 1 yildan fazladir bu hissedeyim, portfoyumun ne yazik ki yaklasik 11% ile. Gecen yilki temettusu o kadar tatliydi ki... o yuzden devam ediyorum. Kaca ciktigi cok onemli degil. Ne kadar temettu verdigi onemli. Saygilar...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Cevap sende üstad biz nerden bilelim sen söyle

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Kendi adima 1 yildan fazladir bu hissedeyim, portfoyumun ne yazik ki yaklasik 11% ile. Gecen yilki temettusu o kadar tatliydi ki... o yuzden devam ediyorum. Kaca ciktigi cok onemli degil. Ne kadar temettu verdigi onemli. Saygilar...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben portföyü bolmeyi bir türlü beceremedim kendime söz verdim ama parça parça aldım kendimce derken maliyet 6.28 ile komple buna daldım.hissenin temettü vermesi temettü veren hisselere göre bence bedava oluşu(vesbe yanlışım yoksa 2.5 vermişti 20tl gördü yanlışta olabilir)şirketin 15-20 masa 100-150 personelle 0 maliyet çalışması (edindiğim intiba bu)kimse beğenmesede her dönem az yada çok kar açıklaması beni bu hisseye çekti.6 ay öncesinde ismini bile bilmiyordum temettü veren şirketler dedim google amcama orda görünce 2.40 temettü 6 tl fiyat kal geldi bana 2-3 saat google amcadan araştırdım kafama yattı borsada yeniyim güvenli liman hissettim hisseyi benim hikaye bu

8. Maşallah benim nazlıma 😁

Sayfa 35/271 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •