Sayfa 270/271 İlkİlk ... 170220260268269270271 SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    sevindim kalmanıza. Ben de uzun vade düşünüyorum ama dökmezlerse
    her yıl duzenlı temmettu verır aslında cok ucuz kaldı.kazancın daım olsun kardesım.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    sevindim kalmanıza. ben de uzun vade düşünüyorum ama dökmezlerse
    Kardesim bu hissede korku vardır hangi hissede yok ki
    Pergomon .tam bir temmettu ve yatırım hissesi buralarda fiyatlanmasi iyidir yedi milyon ödenmiş sermaye bir daire yediriyor bu pergomonun yolu uzundur buralarda durması iyidir fiyatlansin zaten fiyatlandırma yakında gaza basarlar.bu sene en az bir beş tl temmettusu var artı önce üç haneli rakkamlari görmeli.neyse basın agritmiyayim bu borsada beklenti ve sabır kazandırın.kal saglicakla.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Kardesim bu hissede korku vardır hangi hissede yok ki
    Pergomon .tam bir temmettu ve yatırım hissesi buralarda fiyatlanmasi iyidir yedi milyon ödenmiş sermaye bir daire yediriyor bu pergomonun yolu uzundur buralarda durması iyidir fiyatlansin zaten fiyatlandırma yakında gaza basarlar.bu sene en az bir beş tl temmettusu var artı önce üç haneli rakkamlari görmeli.neyse basın agritmiyayim bu borsada beklenti ve sabır kazandırın.kal saglicakla.ytd
    teşekkür ederim Cemal Bey,
    bol kazançlar

Fiyatı 100 lirayı geçince hisse almak için sıraya girerler 😊
    Bu notum da bura da dursun...

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    443
    Alt pazara alınma muhabbeti var doğrumu bilgisi olan var mı...

6.  Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Alt pazara alınma muhabbeti var doğrumu bilgisi olan var mı...
    Doğrudur. Alt pazardayız.

7. iki aydır sıkı takip ediyorum önceleri baya baskı vardı, 1 haftadır kimse kalmadı gibi işlem hacminde keskin bir düşüş var sabır isteyen bir hisse ytd.
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

8. karşılaştırma

iki farklı sektör karşılaştırma...
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

Sayfa 270/271 İlkİlk ... 170220260268269270271 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •