Sayfa 209/271 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    3.99 maliyetle bekliycem çok yok bende
    Nilkiz kardeşim bende üç yıl önce 430 TL den aldım .maliyetine hesaplayin.bu tahtada bazı kumarbaz Lara istinaden sattım diye yazdım.gercek ky ve yatırımcılar alınmasın tahtayı kumara cevirenleredir.pergomon benim aşkındır.saygilar.ytd

2. Daha önce de yazdığım 14,10 hedefine yaklaştı. Bugün yükselen kanal fibo sınırından döndü. Tekrar deneyecektir. Asıl sorun 14 den sonra ne yapacak. Birkaç gündür döken için milleti saçma sapan hareketler yapıyor. 14,10 hacimli kırılır ve üzerinde kalırsa tekrar bakarız.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Daha önce de yazdığım 14,10 hedefine yaklaştı. Bugün yükselen kanal fibo sınırından döndü. Tekrar deneyecektir. Asıl sorun 14 den sonra ne yapacak. Birkaç gündür döken için milleti saçma sapan hareketler yapıyor. 14,10 hacimli kırılır ve üzerinde kalırsa tekrar bakarız.
    Nerdesin sen be ya..!

Az daha firarini veriyordum.

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Daha önce de yazdığım 14,10 hedefine yaklaştı. Bugün yükselen kanal fibo sınırından döndü. Tekrar deneyecektir. Asıl sorun 14 den sonra ne yapacak. Birkaç gündür döken için milleti saçma sapan hareketler yapıyor. 14,10 hacimli kırılır ve üzerinde kalırsa tekrar bakarız.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Sayın Umut0109 bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür.Eline emeğine sağlık.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Nerdesin sen be ya..!

Az daha firarini veriyordum.
    Hocam asıl siz nerdesiniz. Özel mesaj kapalı mesaj da atamıyoruz sorduğunuz soru öyle elimde kaldı

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. 240 dakikalık grafik. Kırılım, yönü tayin edecektir.

7. Bu fiyatlardan sonra artık 11 TL altı hayal bence boşuna toplamamislardir.sabreden malı götürecek belli oldu.

8. Hadi arkadaş ne inat çıktın.

Sayfa 209/271 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •