Sayfa 238/271 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Gerçek değerine inecek anlaşılan

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Gerçek değerine inecek anlaşılan

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    madem öyle sat o zaman, yolcu yolunda gerek ..

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu alemin en iyilerindensiniz üstadm. Hedef nedir. Hergun düşüyoruz
    Maasallah sana tam ibretlik hareketler vesbe sat burada kumara otur sonra beddualar baktinmi hisse ne iki sandalye bir masa 5 kişi anca çalışıyor ortakları sürekli mal satıyor grafik desen ikili tepe olmuş

Bu hırs çabuk kazanayım hırsı

Bu senedi tam 4 yıl tuttum çok güzel temettuler verdi 16 17 üzeri pahalıydı fiyat 40 lira olmuş şimdi her çıkış satış fırsatı bak nibas izcelik rtab aynı grafikler

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu alemin en iyilerindensiniz üstadm. Hedef nedir. Hergun düşüyoruz
    tek kelime var sabır edin bende 7000 lot var ve maliyetim 24 civarı sabır edebilirseniz gerçekten beni mutlu edeceğini düşündüm ender hisselerdendir isbir 350 den aldım 700 den sattığımda deli para dedim şuan 4900 tmpol formda görebilirsiniz ilerinin durdosu dedim 4 ten aldım 15 lerde çıktım şuan bu endekse rağmen tavana zorluyor 25 civarı poltk 33 ten aldık dünya şey yazıldı şu an 340 lira bunun gibi siz onlarca hisse yazabilirim sabretmeyi bilmelisiniz ve lazım olmayacak parayı yatırmalısınız ama şurası da var bu bir yatırım aracıdır ticarette zararda olabilirmni elbette bunu kabullenip öyle hareket etmelisiniz ben bunda kazanacağımı düşünüyorum gelelim çift tepe muhabetine bu kadar az lotun olduğu tahtalarda teknik konuşmak ancak ve ancak teknikten hiçbirşey anlamamktan kaynaklanır
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Maasallah sana tam ibretlik hareketler vesbe sat burada kumara otur sonra beddualar baktinmi hisse ne iki sandalye bir masa 5 kişi anca çalışıyor ortakları sürekli mal satıyor grafik desen ikili tepe olmuş

Bu hırs çabuk kazanayım hırsı

Bu senedi tam 4 yıl tuttum çok güzel temettuler verdi 16 17 üzeri pahalıydı fiyat 40 lira olmuş şimdi her çıkış satış fırsatı bak nibas izcelik rtab aynı grafikler
    Ya seni çok merak ediyorum elinde hisse var mı. Eğer elinde hisse varsa gelip burda niye yazıyorsun sat hisseyi kurtul, ya da elinde hisse yoksa burda yorum yapmanın nedenini öğrenmek istiyorum. Amacın ne senin. Arada sırada hep yorum yapıyorsun. Iki sandelye 1 masa 5 kişi çalışyor diyorsun ama adamalarin 9 milyon 2020 net kârı var. O zaman Sen de kur bir firma iki sandelye bir masa ile 5 kişi çalış 9 milyon kârın olsun. YTD
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Grafikte ikili dip gibi gözüküyor sıra tepe de olur İnşallah....Yatrım tavsiyesi değildir.

Sayfa 238/271 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •