Sayfa 216/271 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Gecenlerde bir ruya gordum, tekin adam olmadigimiz icin, bazen goruruz.
    Bir baktim hisse 17 kusur olmus, ruyamda bir seviniyorum ki, sorma.
    Hemen satiyorum.
    Ertesi gun bir bakiyorum 33 TL. iyimi.
    Ulen diyorum, ruyada bile kabus..

Ditas 35 TL.yi gordu deyince, aklima geldi.

Aman dogru tarafinizdan okuyun, hisse 33 olacak filan demiyorum, ruyamizi yazdik.
    Dolaşımda olan lot sayısı az, kârı olan bir şirket, birde temettü vermesi yaklaşık 1 tl üzeri daha ne olacak. Galiba elimizde ki lotlarinhepsini istiyor agammm. Bekleyip göreceğiz düştükçe almaya devam edeceğim ederini bulana kadar burdayım
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

2.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Dolaşımda olan lot sayısı az, kârı olan bir şirket, birde temettü vermesi yaklaşık 1 tl üzeri daha ne olacak. Galiba elimizde ki lotlarinhepsini istiyor agammm. Bekleyip göreceğiz düştükçe almaya devam edeceğim ederini bulana kadar burdayım
    Bunlardan cok daha onemli olan Dolar ve Euro da ki artis.

Saat 13.30 olmus, 32.000 lot islem hacmi var.

Yani eskisi gibi satmiyor ky, nihayet uyandi.

Yuksek montanli 1M civarı işlem hacimleriyle git gellerle mal ky ye arz edildi kağıt normal işlem hacmine döndü artık 10 altına sarkabilir bizde 3 yıldır temettü alıyoruz diye sevinelim

4. 11,01 altı kapanış yapmadığı sürece sıkıntı yok.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yuksek montanli 1M civarı işlem hacimleriyle git gellerle mal ky ye arz edildi kağıt normal işlem hacmine döndü artık 10 altına sarkabilir bizde 3 yıldır temettü alıyoruz diye sevinelim
    Dolar 7.40'i deldi, yil sonuna kadar 8.40 olur diyenler var.

Bu kosullar PSDTC'nin lehine gelisiyor,gecen gun de dedim, sat cik..!, daha iyisi varsa ona gec.

Biz de 10'un altina sarkarsa kamyonu iyice doldururuz.

6. A-1 kapital mi ne, bazi araci kurumlar varmis, hisseyi bu fiyat oyunlari ile dusurup, asagidan toplayamayinca, bazi elemanlarina boyle yazilar yazdirimis.

Gaza gelmeyin, hissenize sahip cikin.

42 gun sonra 82 kurus nakit kar payi verecek. Bizim 2019 yili kar payinin kalan %75 ini.

Bu %75 bile, mesela AYGAZ'in bu yil verdiginin 2 kati..

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    A-1 kapital mi ne, bazi araci kurumlar varmis, hisseyi bu fiyat oyunlari ile dusurup, asagidan toplayamayinca, bazi elemanlarina boyle yazilar yazdirimis.

Gaza gelmeyin, hissenize sahip cikin.

42 gun sonra 82 kurus nakit kar payi verecek. Bizim 2019 yili kar payinin kalan %75 ini.

Bu %75 bile, mesela AYGAZ'in bu yil verdiginin 2 kati..
    Borsaya bakis açiniz cok farkli tinaz hocam...bir turlu sizin gibi olamadim ona yaniyorum....cifte kazanc tercihiniz....hisse secim kriteriniz cok farkli...tebrik ederim...aksa ve psdtc kimsenin bakmadigi hisseler ama siz koseyi dondunuz....

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Borsaya bakis açiniz cok farkli tinaz hocam...bir turlu sizin gibi olamadim ona yaniyorum....cifte kazanc tercihiniz....hisse secim kriteriniz cok farkli...tebrik ederim...aksa ve psdtc kimsenin bakmadigi hisseler ama siz koseyi dondunuz....
    Beni birak sen naaptin, ALKIM aldin mi ?

Sayfa 216/271 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •