Sayfa 243/272 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon
Arama sonucu : 2172 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Cemal57 Yazıyı Oku
    Paydaşlar nerdesiniz hepiniz sattınız mi mali
    Pergo zararlı acikladida bizimki haberimiz yok.
    Pergomon hak ettiği yere er ve hec gidecektir.acikladigi kar
    6.758.178.bu karı pergo açıkladı haberiniz olsun kar kötü geldi diyen kargodan uzak dursun
    Borsada kac pergo var super temmettu veren geçen yıla göre super 6 aylık kar.ytd...
    Tınaz usta giderken olumsuz bir durum olmadığını belirtti.Bence geri de gelebilir.Ytd

2. Yanlış hatırlamıyorsam sosyal medya fenomeni borsacı dede de hisseden bahsetmişti

3. bu sene 1,5-2 tl arasi tem temttu verir bu...bundan sonraki hersene karlilik arttikca temettude artar...

4. Pergomon dış ticaret düzenli temmettu ödeyen bir sirket.
    Aylardır mehter takımı gibi bir ileri bir geri neredeyse yüzde yüz düştü.kucuk yatırımcı kalmadı gibi görünmekte bu şirketin bunu hak etmediğini düşünmekteyim.gordugu yerleri er ve gec test edecektir.nokta Yatirim tavsiyesi degildir

5. Pergomonun sapağı patronu siz dalgamı geçiyorsunuz
    Borsanın en düzenli en güzel temettusunu veren hissenin gırtlağına basıyorsunuz.basin bakalım kan emici vampirler. Tahtada küçük yatırımcı bırakmadınız hayrını görün ne yazan var ne çizen.ytd

16 mart 2020 de 5.20 imiş,,şimdi 22.18,,,,hala %326 primli görünüyor.,,,18 ayda yapıyo bu primi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by semiz Yazıyı Oku
    Tınaz usta giderken olumsuz bir durum olmadığını belirtti.Bence geri de gelebilir.Ytd
    Ben cikarken yazdim bu sayfalarda.

Sirket acisindan bir olumsuzluk yok, ancak cok degisik riskler var.

Baslica kriter " ya bizdensin, ya degil" olunca, su fetocu tutun..! deyip malina mulkune cokunce, insan korkuyor.

PSDTC'nin sahibi musevi bir vatandasimiz, bunlar, vay bu yahudiymis..! deyip malina mulkune coker mi dedik.

10.000 lotu sattik ve KCHOL aldik.

Simdi yasanan onca hukuksuzluga ragmen, bunlari yazinca, vay siyaset yaziyor..! diyorlar.

Ancak sunu ifade etmek isterim ki,o tarihte ben KCHOL'leri 14.52 den almistim.

Bugun benzer kosullar olsa yine PSDTC'yi satar KCHOL alirdim.

Benim bu kararim, asla PSDTC'nin kotu bir sirket oldugunu gostermez.

Ancak risk faktoru dikkate alindiginda, dogru yaptigimi dusunuyorum.

Bilinsin istedim.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben cikarken yazdim bu sayfalarda.

Sirket acisindan bir olumsuzluk yok, ancak cok degisik riskler var.

Baslica kriter " ya bizdensin, ya degil" olunca, su fetocu tutun..! deyip malina mulkune cokunce, insan korkuyor.

PSDTC'nin sahibi musevi bir vatandasimiz, bunlar, vay bu yahudiymis..! deyip malina mulkune coker mi dedik.

10.000 lotu sattik ve KCHOL aldik.

Simdi yasanan onca hukuksuzluga ragmen, bunlari yazinca, vay siyaset yaziyor..! diyorlar.

Ancak sunu ifade etmek isterim ki,o tarihte ben KCHOL'leri 14.52 den almistim.

Bugun benzer kosullar olsa yine PSDTC'yi satar KCHOL alirdim.

Benim bu kararim, asla PSDTC'nin kotu bir sirket oldugunu gostermez.

Ancak risk faktoru dikkate alindiginda, dogru yaptigimi dusunuyorum.

Bilinsin istedim.
    Söylediklerinizde haksız değilsiniz lakin koç içinde geçerli aynı riskler. Gezi olaylarını bahane etmişlerdi bi ara

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 243/272 İlkİlk ... 143193233241242243244245253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •