Sayfa 267/271 İlkİlk ... 167217257265266267268269 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Bu temettü ler ne zaman yatacak
    28 cuma günü hesaplara yatar

2. Pergomon senin spegin varmi varsa ölü sonucumu
    Patronlar yan gelip yapmaları hos değil çok çalışmalıdır ve hissenin sahip çıkın super temmettu veren şirkette bu rakamlar yakışmıyor birisi çıksın bana bu hisse pahalı desin her geçen yıl temmettu artarak yükselmektedir. Patron hissene sahip çık hisse geri alım i yap nokta.ytd

3. hareket başladı,durmasın inş.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by semiz Yazıyı Oku
    hareket başladı,durmasın inş.ytd
    Karlılık ve özellikle de temettü politikası şirketi cazip kılıyor.
    Yönetim deprem nedeniyle bu sene temettü dağıtmayacağız veya azaltacağız deseydi söyleyecek sözümüz yoktu.
    Güzel yönetiliyor ve karını da paylaşılıyor.
    Özellikle biz küçük yatırımcıların daha ne beklentisi olsun ki!
    Genel Kurula katılım şirket yönetimi ile tanışmak lazım...

5. Şirketimizin sahip olduğu 08.07.2021 tarih ve 21/35/OKS/0181 numaralı Onaylanmış Kişi Statü Belgesi T.C. Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden alınan 06.07.2023 tarih ve 23/35/OKS/0238 numaralı belge ile yenilenmiştir. Söz konusu belge Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü'nün 07.07.2023 tarih E-94500848-106.01.01-00086959765 sayılı yazısı ekinde 07.07.2023 tarihinde bugün teslim alınmıştır.

(Onaylanmış Kişi Statüsü; gümrük işlemlerinde güvenilirliğini kanıtlamış, belirli bir dış ticaret hacmine veya sabit sermaye yatırımına sahip, mali yeterliliği tasdik edilmiş, kayıtları izlenebilir olan kişilere tanınan ve gümrük ve dış ticaret faaliyetlerinde -mavi hat uygulaması gibi - belli kolaylıkların tanınmasına olanak veren statüdür.)

6. Bu pergomonda bu tip kalektersiz hareketleri yapan sipek
    Veya üç kurusu olupta böylesi düşük sermayeli ve en güzel temettü veren pergomonda bu tür harikaları yapan kan emici vampirlerin.tahtada açığa ve kredili islem yasağı olmasına rağmen bu hareketlei manupile olarak değerlendiriyorum.uc kuruş parayla hisse alan küçük yatırımcıya gel gel le ellerine kağıtçı vermek istiyorsunuz yoksa ellerinden almaktı amacınız tavandan aşağıya doğru üç defa devre kesici koymakta gün içinde.derdiniz tahtada ky.istemiyorsaniz zaten yok tepiniyorsunuz tahtada size hayırlı olsun kene vevanpir kiliklilar.unutmayin bu tahtada benden başka yazanda yok.bendede pergomon yok.nokta ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bu pergomonda bu tip kalektersiz hareketleri yapan sipek
    Veya üç kurusu olupta böylesi düşük sermayeli ve en güzel temettü veren pergomonda bu tür harikaları yapan kan emici vampirlerin.tahtada açığa ve kredili islem yasağı olmasına rağmen bu hareketlei manupile olarak değerlendiriyorum.uc kuruş parayla hisse alan küçük yatırımcıya gel gel le ellerine kağıtçı vermek istiyorsunuz yoksa ellerinden almaktı amacınız tavandan aşağıya doğru üç defa devre kesici koymakta gün içinde.derdiniz tahtada ky.istemiyorsaniz zaten yok tepiniyorsunuz tahtada size hayırlı olsun kene vevanpir kiliklilar.unutmayin bu tahtada benden başka yazanda yok.bendede pergomon yok.nokta ytd
    Bende çok var. almak için uğraşıyor ama vermiyorum. Düşürdükçe topladım. Baktı olmayacak, yukarı sürdü Buralardan da mallarına talibim.

8. Bu gun yabancı satışta kamu bankaları ve iş yatirim almakta ..hisseye para girişi var inssalla guzel gunlere yelken açar.ytd..........nokta

Sayfa 267/271 İlkİlk ... 167217257265266267268269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •