Sayfa 226/271 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tınaz haklı güzel hisse temettüsü muhteşem ama her temettü sonrası 20-30 % düştüğü yerden toplayıp ödenen temettüden fazla kazanılabilir . Ayrıca çok güzel kağıt olduğu için elde patlaması halinde UV yatırımcı olduğumda beni üzmeyeceğini bildiğimden trade yapmama imkan veriyor 5% kar bana sat al yaptırıyor .
    En az 10 kere alıp satmışımdır . Beğendiğim kağıtların arasında mekik atarım , kağıda Tınaz aşık ben sevgilim çok olduğu için sürekli dolanırım . Temettü sonrası Kasımdan sonra 7 - 8 TL bandından alınabilir gibi geliyor bana . Yoksa bana kız çok
    EGEEN ALARK OTKAR LOGO 1. Grup ( Yukarıdan SAT )
    SASA FMIZP JANTS SODSN BASCM PSDTC Yukarı grup ( Aşağıdan AL)
    Arasında dolap beygiri gibin gezerim .
    Tınaz Evlendi PSDTC ile ben naçizane sevgilisiyim.
    Ama Hiç bir kağıdı tamamen satmam Ana lotlar hep saklanır Minik de olsa .
    evlenilecek hissedir iş bankası oldukça topladı tınaz basgan en güzelini yapıyor hem temettüsü hem giden hisse daha ne olsun.

7-8 olayları asla olmaz çünkü kağıt toplanmış görünmektedir.yüzde 40 toplayan iş bankası tahminim hisseyi aşagılara salmaz.

2. Tinaz kardeş huzurlu mutlu hafta sonlarin olsun.seni unutmadin balıkesir akcaydayim.kendine iyi bak

Hissede hergun ortak satisi suruyor Aşağı düşerek satış olmaz her halde alıcı bulamaz belki 20 kere bile çekerek ky dikkati çekilerek ortaklar satışı tamamlar sonra ......
    Bu arada burada artık temettü orani%7 8 lere indi fiyata göre ama ahayat aksigorta 70 kurus veriyor %10 eder tek esprisi sermayesi düşük

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Hissede hergun ortak satisi suruyor Aşağı düşerek satış olmaz her halde alıcı bulamaz belki 20 kere bile çekerek ky dikkati çekilerek ortaklar satışı tamamlar sonra ......
    Bu arada burada artık temettü orani%7 8 lere indi fiyata göre ama ahayat aksigorta 70 kurus veriyor %10 eder tek esprisi sermayesi düşük
    Hisseden satip ciktin, hala neden bunlari yaziyorsun, hastamisin sen.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Hisseden satip ciktin, hala neden bunlari yaziyorsun, hastamisin sen.
    O yazdıkça çıkıyor boşver her kağıtta böyleleri var kendiliğinden kaybolur

6. Ne oluyor?

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pay satıp duruyorlar ,durum ne olaki? Geçen senelerde güzel temettü de vermiş

8. Pay satıp duruyorlar ,durum ne olaki? Geçen senelerde güzel temettü de vermiş .

Sayfa 226/271 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •