Sayfa 175/271 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Tavana giderken simdi kirmiziya donmek nedir?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    bu hissenin tadı kaçtı artık,birileri top gibi oynuyor oyun bahçesine döndü,bir daha bu tarz hareketlerde bay georgenin dediğini yapmak farz oldu.sat,al belkide 3 yıldır yapmamamız hata.

2. Ya da SPK'ya yazip sormak lazim, nedir bu diye.

Bir dahakine ilk ben saticam

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Valla ben sattıktan sonra tavan oldu, üzülmüştüm. Verilmiş sadakamız varmış... Kalan arkadaşlara sabır ve bol kazançlar diliyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ya da SPK'ya yazip sormak lazim, nedir bu diye.
    Tınaz bey Amerikadan gelen şahıs Bist in başında olduğu sürece aslında kalmamak lazım,bazı yatırım şirketleri al takke ver küllah çalışıyorlar gibi yani körler sağırlar bir birini ağırlıyor,çünkü sorsak ta hava ödediğimiz vergilerin hesabını soramıyoruz örtülü örtüsüz her tarafta götürü çalışıyor!!!bu hisseyi sizin sayenizde tanıdım pişman da değilim ama sizin benim gibi kemikleşmiş yatırımcıları kaba olacak ama eldeki kuş gibi görmeleri beni üzdü yani bay george haklı 10 dan sat 6 dan al 10000 lotumuz olmuştu 20000 lot kabaca

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,796
    Yeni üyelerin benim gibi düşünmeleri yerine eskilerin demelerini beklerdim . Ama onlar zaten yapıyordur . Satmayı aşağıdan almayı planlayan arkadaşlara tavsiyem 5% - 10% dan fazla satmamaları ve kademeler arasında 3-4 kademe boşluk bırakmalarını tavsiye ederim . Paçal nasıl alıyorsanız paçal satın . Hırs yapmamak lazım . Çıkarken satışlar ile bu algoritmaları alıma zorlamak yukarılardan verince aşağı (20 -50 Kademe ) olursa almak lazım . Paçalı bazen yatırımcı hemen yerine koyma şeklinde yapabiliyor kaçtı mal diye . Kaçan ile değil kalan ile ilgilenmek lazım .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

7.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Yeni üyelerin benim gibi düşünmeleri yerine eskilerin demelerini beklerdim . Ama onlar zaten yapıyordur . Satmayı aşağıdan almayı planlayan arkadaşlara tavsiyem 5% - 10% dan fazla satmamaları ve kademeler arasında 3-4 kademe boşluk bırakmalarını tavsiye ederim . Paçal nasıl alıyorsanız paçal satın . Hırs yapmamak lazım . Çıkarken satışlar ile bu algoritmaları alıma zorlamak yukarılardan verince aşağı (20 -50 Kademe ) olursa almak lazım . Paçalı bazen yatırımcı hemen yerine koyma şeklinde yapabiliyor kaçtı mal diye . Kaçan ile değil kalan ile ilgilenmek lazım .
    Size katılmıyordum ama temettü verecek olan şirket dün tavana giderken tekrardan aşağıya gelmesi benide şaşırttı. Şimdi size katılıyorum al sat yapacaksın. Kârı olmayan gıda şirketleri tavan tavam gidiyor neden virüsten dolayı daha fazla mi gıda tüketiyoruz ama algı bu olsa gerek. Bu şirkette güvenim benim şahsi görüşürüm fazla umudum kalmadı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,796
    Sn Tınaz Gereksiz yere zaman kaybı SPK ya sormanıza gerek yok
    Bu tip sorulara Spekülasyon serbest diye cevap veriyorlar .
    Satsaydınız diyorlar kısacası .
    yazdığım gibi 8.80 mi oldu 3 dk da hemen vurun kafasına .
    Arkasından sermaye bedelsiz artıyor haberi gelirse işte o zaman spekülasyon değil
    manipülasyon olur suçtur . . .

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ya da SPK'ya yazip sormak lazim, nedir bu diye.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 175/271 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •