Sayfa 41/271 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2165 madde; 321 - 328 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Yönetim kuruluna baktın mı esby kardeşim burda yabancı yoksa borsada hiçbir hissede olmaz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    telefonda ilk kez saklama dağılımında gördüm citi yabancı ile deutcheyi yabancı vardırda yüksek oranda varmı onu merak ettim

benim dağılımdan edindiğim intiba geçen 9 milyon ciro gören hissede baş aktör citi .

2. Sevgili esbye06,takaslarda ne çiti nin,nede doçenin teklotu yok. İlk üçte iş,ak ve teb var. Onlarda haftalıkta ekside.

3. Ben takasları görmüyorum hangi kurumda ne kadar var bir arkadaş atabilir mi yabancı var mı bakalım... Ama patronların interlantı ve yaptıkları iş sebebiyle ki ihracat yabancıların mal alabilecekleri hisse üstüne temettü verimliliği yüksek... Bunlar tabi boş işler nasib varsa geliyor yoksa uğraş dur

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Sevgili esbye06,takaslarda ne çiti nin,nede doçenin teklotu yok. İlk üçte iş,ak ve teb var. Onlarda haftalıkta ekside.
    akşam cep telden baktığımda iş bankası hızlı takas analizinde citi yabancı 1.320.000 satışta 330.000 alışta docede 220.000 civarı alışta idi.burdan anladığım tavan olduğu gün ikisi özellikle citi yabancı tavana çekmiş hem alış hem satış onların önderliğinde olmuş
    saklama dağılımındada 2sinin toplam 550.000 lotu görülüyordu o sebeble sordum tahminim banka 2 günlük gecikme ile bunları veriyor.sabah namazdan sonra baktım eski duruma dönmüş iş ak.ve teb şu an doğrudur.baska bir hisseyemi baktım desem bende şaşırdım doce citi görünce kapattım tekrar açıp baktım aynı.
    konuya tam hakim olamadığım için burada genele sordum.

5. Tahtadaki agrasif tek alıcı 8,26 ort.ile tacirler 99bin532 lot alış yapmış. Bu malı kendinemi yoksa yabancıyamı aldı orası muallak. Yoksa takaslarda ilk üçe bakarsak,durum iç açıcı değil. Zaten hisseye hareketi verende tacirler oldu. Lakin eskilerden bi abimiz şöyle derdi; takaslar mini etek gibidir,asıl görmek istediginiz şeyi asla size göstermezler.

6. Teknik olarak değerlendirme yapabilecek bir ortak var mı? Destek-dirençler nereleri?

7.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Teknik olarak değerlendirme yapabilecek bir ortak var mı? Destek-dirençler nereleri?
    Foruma ilk defa yazıyorum ama yaklaşık 1 yıldır aranızdayım. Yorum yapmadan sayfayı da düzenli takip ediyorum. Bugün 7,90 TL civarı bir miktar daha ek alım yaptım. Biraz daha alacağım kısmetse.

Teknik olarak değerlendirebilecek arkadaş varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Foruma ilk defa yazıyorum ama yaklaşık 1 yıldır aranızdayım. Yorum yapmadan sayfayı da düzenli takip ediyorum. Bugün 7,90 TL civarı bir miktar daha ek alım yaptım. Biraz daha alacağım kısmetse.

Teknik olarak değerlendirebilecek arkadaş varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
    Sayın ironarm : haftalık grafiğe göre bu hafta buralarda oyalanacak gibi görünüyor. Daha sonra da yoluna devam eder inşallah. Görünen formasyon hakkında yorum sizlere kalsın ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 41/271 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •