Sayfa 222/271 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

Kimseye al sat tut diyerek vebal altına girmek istemem ama yine hisse yükseltiliyor yine her gün KAP'a haber geliyor sürekli ortaklar satıyor dikkatli olmakta fayda var rulet masası mubarek

2. Bir yerden satar 5 yerden alır bunu bilmeyen de patron satıyor diye kendide satar hisse niye yükseliyor sanırsınız

Yok ben satmayacagim hisseleri alış tarihimle birlikte ilk genel kurula katılıp Jack beye soracağım neden diye

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    yok Ama almak isterim .
    Sizce nerden alınır bu hisse.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

5. seni seven pişman sevmeyen bin pişman çocuğum...
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Sizce nerden alınır bu hisse.
    Teknisyen, sen kactan cikmistin ?

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Teknisyen, sen kactan cikmistin ?
    Tınaz kardeşim ben üç kez al sat yaptım. En son 13 'ten sattım. Bir ileri iki geri yapınca sattım ne zaman satsam ertesi gün %10 daha çıkıyor. Bende söyle bir huy var 13 tl nin altına gelmezse almıyorum. Gelirse yine alırım inşallah.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Bir iki güne kap gelirse ve ellerindeki mali cakmislarsa 353 bin lot gözüküyor bende ayip der çıkar giderim buradan alanlar anca manipülasyon devam ederse malları karla satar yoksa 80 kuruş temettü gidişi değil bu

Sayfa 222/271 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •