Sayfa 256/271 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Elinde cuma günü olan hissenin kadar temmettu alırsın pazartesi temmettu düşünmüş fiyatından alabilirsin satarsan karin olmaz cuma günü satmayın olabilirdi.varsa pergomon al temmettunu üstüne ilave et bekle nokta ytd
    cumadan psdct aldım bugün satsam temettü yatmazmı hesabıma.

2.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    cumadan psdct aldım bugün satsam temettü yatmazmı hesabıma.
    Cumadan aldiysan bu gün satranca temmettuyu alırsın.cuma aldıysan çarşamba temmettu hesabına gecer.temmettuylede hisseye ilave yapabilirsin pergomon her yıl düzenli temmettu verir.hayirli kazançlar.ytd

3. ALLAH Razı olsun sizde bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Temettüde bitti artık yönünü belirlemeli...YTD.

5. Pergomon bu sene senin senen olmali daha ne duruyorsun buralarda.gelirsen asag alıcının çoktur senin yerin çok yukarılara olmalıydı olacakta neden hala uyuyorsun uyuz.ytd ..

Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Olimpik dostum pergomon sende varmi.var ise senin adına sevindim bu pergomon bu sene guzel olacak seneye yaşarsak daha güzel temmettu verecek kal sağlıcakla.ytd
    Ben de yok,,30.50 den çıkmıştım.Ortak satışları beni tedirgin etmişti.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ben de yok,,30.50 den çıkmıştım.Ortak satışları beni tedirgin etmişti.
    Hayirli olsun.pergomon bende 5 yıldır var temmettu ala ala sıfırladım Bu seneki temmettuden de ilave yaptım pergomon sermaye düşük olduğu için buralarda şimdilik takılıyor.bu sene beklentim var patronlar 2 yıldır sata sata Bu güne geldiler satışları bitmiş olması lazım. Tabi burasi borsa.guzel bir temmettu hissesi.hayirli olsun kardesim yine görüşmek uzre saglicakla kalin.ytd

8. Pergamob patronun iyi adamda spegin yaramaz.
    Üç kuruş temmettu .spek sen oyna seni seyrediyoruz.ytd

Sayfa 256/271 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •