Sayfa 28/30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 217 - 224 arası.

Konu: PAMEL - Pamukova Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Önsezi Yazıyı Oku
    Spek efendi 11,70 fantazisi devam , dün bir 11,20 düştü akşamına kap , sonra tavan sonra yine satış , neyin peşindesin ������
    Boşverin Sayın Önsezi istedigi kadar çalkalasın su anda borsadaki en cazip beklentili şirket bu yakinda herkes kesfedecek sadece birazcık sabır

2.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    Boşverin Sayın Önsezi istedigi kadar çalkalasın su anda borsadaki en cazip beklentili şirket bu yakinda herkes kesfedecek sadece birazcık sabır
    Zaten internet yasağı var hissede üşengeç insanım bende Beklerim hem genel kurul var kimbilir ne olur .

3. Kap geldi 5 m kar etmiş , battı denilen firma, birde birleşme var 12 aylık yani şubat bilançosu çok enteresan olacak ,vaktimiz var . Spek efendi 11 14 arası sık sıkabildiğin kadar ama milletten mal alacam derken daha çok mal kaptırma , yakında bal arısı gibi gelir millet 🧿. Yatırım tavsiyesi değil kesinlikle.

4. Valla helal bezdirdin görende 100 milyon lotun var sanır piyasada 3 m civarı ama ala sata ala sata baygınlık geçirttin millete göz altı pazarı , tek emir zaten yıldır bakalım daha ne kadar yıldıracaksın.

Tkuru gibi olmasın

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Pamel

Bir miktarla aranıza katıldım rica etsem kağıdın beklentileri hakkında varsa bilgisi olan durum nedir birde grafik olarak ne durumda

Unhappy

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bir miktarla aranıza katıldım rica etsem kağıdın beklentileri hakkında varsa bilgisi olan durum nedir birde grafik olarak ne durumda
    Yazıklar olsun burdada zarardayım maliyetim epey yukarda moralim çok bozuk

8. Hisseyi alırken hep zirvesine bakıyoruz ama dibine de bakmak lazım., bunun dibi 0.92 kuruşmuş
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun burdada zarardayım maliyetim epey yukarda moralim çok bozuk
    Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 28/30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •