Sayfa 21/30 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 161 - 168 arası.

Konu: PAMEL - Pamukova Elektrik

1. mahkeme yarın gibi... şirket bu kur farkını nereye kadar taşıyacağı bilinmez. hayırlısı olsun bakalım.

BMELK Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -6754540

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. investingde "emre demir" isimli bir yalancı vardı,isgsy de şukadar alıyorum bukadar alıyorum,durun hisseye bir destek atayım yokdaha ne palavralar millete yukarıdan çaktı hisseyi 1 aydır uğradığı yok,bu alem böyle sahtekar ve kalpazanlarla dolu,hisseyi sanki spek miş ayağıyla kontrol ettiği imasında bulunup gariban ky sırtından para kaznaırlar,ky nın parası ona ve onun gibi sahtekarlara haram zıkkım olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
    Bir hisse devamlı 0.80-1 arası oynak olurmu,2 gün önce 1.06 tavan çekti,bugün 0.83 yaktı tekrar,tamam iyi kötü takip edene kazanç sağlıyor,ama güven vermediği için fazla alamıyorsun,devamlı elim kulağımda gözaltına iner diye,resmen çok riskli hisse...ytd.

5. Metro ve heyeti girmeden bu hisse girmiyor bence, kaç gündür burada yoklar, bekliyorum.

6. İyi geldi altı aylık, son dakikalarda gelen alımlar da iyi oldu bence, bakalım yarın ne yapacaksın??

7. İyi kimse kalmamış bir tahta yapıcı bir de ben varım demekki 😀😀

BMELK Solo 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2988263

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 21/30 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •