Sayfa 26/30 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 201 - 208 arası.

Konu: PAMEL - Pamukova Elektrik

1. Bilançonun son günü 1 Haziran. Yakın izleme pazarına alınma nedeni "Finansman sıkıntısına düştüğünü gösterir derecede vadesi geçmiş finansal borcu olması...". Şirket kapta mevcut borçlarını 2033 e kadar ötelediğini açıkladı. Benim görüşüm bilançodan sonra yakın izleme pazarından çıkış süreci başlar.

Bu borçlar yıllık bilançoda sınırlı olumlu görüşe neden oluyordu. Büyük ihtimal 1 haziran bilançosunda bu da ortadan kalkmış olacak.

2. 5,20'den gene taban yapmış.
    3 günlük gene taban sürecine mi girer, desteği nerede görür?
    4,50'den (tabandan) baya satış da yemiş.

3. vay be

Verusa gözaltından şirket aldı

BOMONTİ

İzleyip göreceğiz

4. Aldıysa bir bildiği vardır demi ama ne işte ????

5.  Alıntı Originally Posted by Önsezi Yazıyı Oku
    Aldıysa bir bildiği vardır demi ama ne işte ????
    Yukarda mayıs ayında yaptığım yorumda da belirtmiştim. mali durumunu düzetmesiyle verusanın dikkatini çektiğini düşünüyorum. Verusa bu şirketi yakın izleme pazarından çıkarır bence

6. Akşam tavanı bozdu ama şükür 13,30 kabusu bitti , birde güzel kap geldi , bakalım neler olacak verus baba bizi discoya götür

Sayın Yetkili,
    BİST'te yatırım yapan bir vatandaşım. 8.10.2020 tarihinde ARTI,BALAT,BMELK,EMNİŞ,UZERB,YAPRK hisseleri ve 14.10.2020 tarihinde BASCM,COSMO,KERVN,SELGD,BRKO 5 er adet hisse olmak üzere toplam 11 hisseye ,internetten işlem kısıtlaması getirilmişti.Bu arada benim bildiğim 11,daha da fazla olabilir.Ve bunun yanında başka tedbirlerde vardı.Üstelik 3 ay sürecek. Bu tedbirler sözde küçük yatırımcıyı korumak içinmiş.Her hissede ortalama en az 50 bin yatırımcının olduğunu varsayarsak,en az 600 bin kişinin internetten emir verememesi anlamına gelir...sabah 9 dan saat 9.55 e kadar acaba ,bu kadar yatırımcı kişiden kaç tanesi aracı kurumuna veya bankasına ulaşabilir de emir verebilir.Telefonlar kilitlenir.Hadi kilitlenmedi desek bile, bir yatımcıya 2 dakika süre versek...bir aracı kurum 30 kişiye hizmet verir.sabah açılış bölümünde...11 hissede 300-400 kişi yapar en fazla...Hani diğer yüzbinlerce ky nın hakları...Günümüz internet zamanı,telefon zamanının biteli yıllar oldu.Sözde bu uygulama biz küçük yatırımcıyı korumadığı gibi,daha zarar veriyorBu tedbirler geldikten sonra hisselerin akıbetini görebilirsiniz..Bu çağdışı tedbirin ,bir daha uygulanmamak üzere kaldırılmasını talep ediyorum.Küçük yatırmıcının BİSTten uzaklaşmasını ,altına,dolara yatırım yapmamasını ,ekonomimize can katmasını,büyük yatırımcılara yem olmamasını istiyorsanız şayet bu önerimi dikkate alırsınız.Teşekkürler,saygılarımla.

cimere şikayettir,siz deyapın...hakkınızı arayın.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

128 lot ile 10 kdm aşağı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 26/30 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •