Sayfa 155/214 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    Macd keşişti sizce ne olur....?????????
    üstüme alınıp cevap vermek isterim bu şirkette teknik analiz konuşmak zor eger teknık analız geçmiş fiyat hareketlerıne bakıp gelecegı tahmın etmek ıse bu hıssede işe yaramaz. En büyük beklentisi normal pazara girmek bu yuzden yapılması gereken şartları yerıne getırmek ve sürekli işlem görmek ondan sonrasına piyasa karar verir grafikte uçuk rakamlar var çünkü

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    üstüme alınıp cevap vermek isterim bu şirkette teknik analiz konuşmak zor eger teknık analız geçmiş fiyat hareketlerıne bakıp gelecegı tahmın etmek ıse bu hıssede işe yaramaz. En büyük beklentisi normal pazara girmek bu yuzden yapılması gereken şartları yerıne getırmek ve sürekli işlem görmek ondan sonrasına piyasa karar verir grafikte uçuk rakamlar var çünkü
    birader zaten sürekli işleme açılacak o konuda gerekli girişim yapıldı

3.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    birader zaten sürekli işleme açılacak o konuda gerekli girişim yapıldı
    kapta öyle bir girişim haberi yok en son 2019 ocakta yapıldı ve red edildi.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    kapta öyle bir girişim haberi yok en son 2019 ocakta yapıldı ve red edildi.
    birader kendim dava açtım tanıyan bilir dava danıştay şuan 1 ay içinde belli olur.... )

5.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    birader kendim dava açtım tanıyan bilir dava danıştay şuan 1 ay içinde belli olur.... )
    spk şirkete bilançonu düzelt gel sonra senı normal pazara alırım diyor siz kuruma mı dava açtınız spk ya mı bilgilendirirseniz sevinirim öğrenmiş oluruz
    Son düzenleme : İSMAİL; 12-02-2020 saat: 15:22.

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    spk şirkete bilançonu düzelt gel sonra senı normal pazara alırım diyor siz kuruma mı dava açtınız spk ya mı bilgilendirirseniz sevinirim öğrenmiş oluruz
    borsa istanbulun yönerge değişikliğine 4 kasımda yönerge değişikliği yaptı 17 şirketi tek fiyata aldı bende dava açtım...

7.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    borsa istanbulun yönerge değişikliğine 4 kasımda yönerge değişikliği yaptı 17 şirketi tek fiyata aldı bende dava açtım...
    sonucunu iletirseniz sevinirim teşekkurler

8. Günlük grafikte daralan üçgenin son dalgası oluşmakta. Günlük ve haftalık grafikte bakıldığında diplerde bulunan BEYAZ hissesinin yukarı doğru üçgen formasyonunu kırıp, fibo zaman dilimine göre uzun vadeli alış stratejisi oluşturalabilir.
    Takip listesine almakta fayda görüyorum.

Sayfa 155/214 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •