Sayfa 158/214 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. BEYAZ hissesi 24.2.2020 tarihinde günü 3,52 TL'den ve %-4,35 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 3,52 TL'den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor. Hisse senedinin kısa vadeli yönü için 10 ve 21 günlük hareketli ortalamalarının üzerinde kalıp kalmadığı izlenmelidir. Şayet hisse senedi 50 günlük hareketli ortalaması olan 3,4726 TL'nin altına inerse orta vadeli trend yön değiştirerek sat sinyali verecektir. Benzer şekilde, şu an 3,52 TL fiyattan işlem gören hisse senedi 250 günlük ortalaması olan 3,3074 TL'nin altına inerse, bu durum uzun vadeli yükseliş trendinin kırıldığı anlamına gelecektir. Bu nedenle, hisse senedinde kısa vade için 10 ve 20 günlük ortalamaları olan 3,902 TL ve 4,017 TL'nin üzerinde kalıp kalamadığı takip edilmedilir. Hisse senedi son üç gündür değer kaybederken hacmin artıyor olması, hissede para çıkışı olduğunu ve teknik açıdan kısa vade için sat sinyalinin üretilmeye başlandığını gösteriyor. -0,68 seviyesinde bulunan Momentum indikatörü hissenin güç kaybettiğini gösteriyor. Bu konumu ile satım bölgesinde bulunan hissede 100 seviyesi referans dönüş noktası olarak takip edilmelidir. Bu seviyeden dönüş yapılması halinde gösterge pozitif sinyal üretmeye başlayacaktır. Yatay piyasada daha iyi sonuçlar üreten CCI göstergesi, -198,634439437389 değeri ile hissenin aşırı satım bölgesinde olduğunu göstermektedir. Hissenin -100’ün üstüne çıkıp çıkmadığı gözlenmeli ve çıkması halinde AL sinyali üreteceği göz ardı edilmemelidir. RSI indikatörü 16,77 seviyesinde bulunan hissenin30'in altında olması, hissenin aşırı satım bölgesinde olduğunu göstermektedir.Bu nedenle, 30'un üstüne çıkılıp çıkılmadığı gözlenmeli ve çıkılması halinde AL sinyali üreteceği göz ardı edilmemelidir. MACD indikatörü en son 12 gün önce hareketli ortalamasının altına inerek SAT sinyali üretti. Stochastic Osilatör 18,46 değeri ile aşırı satım bölgesinde bulunuyor. Bu nedenle 20’un üstüne çıkılıp çıkılmadığı gözlenmeli ve çıkması halinde AL sinyali üreteceği göz ardı edilmemelidir.

2. Bu gelecek bilanço ile şirketin spk nın normal pazara girme şartını yerıne getirmesini beklıyorum, bunu anlamak ıcın son 3 bılancoda yer alan aktif ile devreden kdv oranını kıyaslamanızı tavsiye ederim
    Son düzenleme : İSMAİL; 02-03-2020 saat: 17:02.

3. çok güzel bir bilanço geldi benım hesaplmalarıma göre şirket spk nın istediği kriterleri yerıne getırmış bundan sonrası için şirketin başvurusu ve spk değerlendirme ve onay süreci sonrası normal pazara geçiş.

Büyuk bir olasılıkla hazirana kadar bu süreç tamamlanır.

4. Mahkeme süreci bitsin görüselim...

5.  Alıntı Originally Posted by ismail Yazıyı Oku
    çok güzel bir bilanço geldi benım hesaplmalarıma göre şirket spk nın istediği kriterleri yerıne getırmış bundan sonrası için şirketin başvurusu ve spk değerlendirme ve onay süreci sonrası normal pazara geçiş.

Büyuk bir olasılıkla hazirana kadar bu süreç tamamlanır.
    spk geçirmese bile biz geçirriz. Merak etme davamız sürüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    spk geçirmese bile biz geçirriz. Merak etme davamız sürüyor...
    Benım beklentım bilançoda yer alan temel verıler o kısmı çok iyi geldi.Ülkemizde mahkemeler biraz sıkıntılı üzebilirler sizi

7. https://www.borsagundem.com/haber/ot...kselis/1474083

2020 yılı Şubat ayı otomobil ve hafif ticari araç pazarı 47.122 adet oldu. 24.875 adet olan 2019 yılı Şubat ayı otomobil ve hafif ticari araç pazar toplamına göre satışlar %89,44 oranında arttı.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Benım beklentım bilançoda yer alan temel verıler o kısmı çok iyi geldi.Ülkemizde mahkemeler biraz sıkıntılı üzebilirler sizi
    dava danıştay da asıl onlar düşünsün .....

Sayfa 158/214 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •