Sayfa 197/214 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Aklinizca dalga geçmeye mi çalışıyorsunuz? 10-15 sayfa geriye gidin yazdıklarımı okuyun aldığım gün yazmıştım. O gunun takasinda da marbas alımı kabak gibi cikmisti. İsmail bey benim marbastan işlem yaptığımı bilir eskiden kanitlamistim başka bi kağıtta. Bugün 70bin lot sattım geçen hafta da 30 bin satmistim. Kimseye yalan borcum yok.neyse kalanların yolu açık olsun. İsmail hocam başka kağıtlarda yeniden buluşmak dileğiyle ...
    maddi durumunu bence kımseye ispatlamak zorunda değilsin, yinede sen bilirsin görüşmek üzere.

2. Doğru kimse mali durumunu ispatlamak zorunda değil ama

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    maddi durumunu bence kımseye ispatlamak zorunda değilsin, yinede sen bilirsin görüşmek üzere.
    Arkadaşlar bu tahtada 50 bin 100 bin lotları havada alıp satıyorsanız ve kağıt sizin 100 bin lot alımınıza rağmen tavan yapıyorsa sizin spekle direkt ilişkiniz olduğunu düşünürüm şahsen yılların tecrübesinden. Son dönemde biri sahipli tahtada 100 bin lot alacak buna rağmen tahta arka arkaya tvan yapacak valla benim 30 senelik tecrübem bu konu ile ilgili kafamda soru işaretleri oluşturur. Neyse bunu bir yana bırakırsak teknik olarak kağıt rahatladı ki bence 30 bin lot sattım diyen arkadaşın sattığı günden sonra kağıdın rahatlması normal ki bu akla daha yatkın bir senaryo gibi geliyor.
    Senaryoları bir kenara bırakırsak büyük düşüşün tepkisi ve ulusal pazara grçiş hikayesi ile birlikte kağıdın önünün açık olduğunu düşünüyorum .

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir küçük yatırımcı muhabbetidir sadece

3. 10 bin lot eşleşen,503 bin lot alışta bekleyen....!!!

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    https://youtu.be/59Pru5BRCwQ

Hep Bahtiyar dan mı dinleyeceğiz bu da TATAR dan gelsin.....!!!!

Yıllar öncesinde oğlumun ilk doğum gününde BEYAZ ın borsaya girdiğinde ilk birkaç gününde BEYAZ almıştım .Sırf oğlumun şansına,YENİ DOĞUM YENİ BİR BEYAZ SAYFA diyerekten......!!!!

İşte şimdi borsada yeni ve aç PROJE HİSSELER seçiyorum.Bunlardan birisi de BEYAZ ....!!!!

BEYAZ dan yani BAHTİYAR dan vazgeçmem .......!!!!

https://youtu.be/59Pru5BRCwQ
    Senden vazgeeeeeeçççççmmmmmmeeeeeeeemmmmmm............!!! !!!!!

5. Boş kurusıkı sıkmayın bu kağıtta öyle 50 bin yüz bin lot alıp satmak mangal gibi yürek ister sizde varsa saygı duyarım
    Tşk

6.  Alıntı Originally Posted by usot Yazıyı Oku
    Boş kurusıkı sıkmayın bu kağıtta öyle 50 bin yüz bin lot alıp satmak mangal gibi yürek ister sizde varsa saygı duyarım
    Tşk
    bende bunu söylemek istedim...ama yapıştır buraya işlem dekontunu bende tebrik ederim... ismail bu arada derinlikler için teşekkürler...

7. Ismail dostum rica etsem bi gunluk pastamizi paylasir misin? simdide tesekkur ederim...

8. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/214 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •