Sayfa 203/214 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Alkol aldım sallanıyorum şarkısının linkini paylaşmaktan....
    Bereketli olsun Hatip aga, hisse net aşkımızı bıtıremezler..

Varsa yoksa hısse net gerisi yalan.. Eskilerden kim kaldı..

Hepsı kuşlu oldu.. Nankörler.. Burada isim yaptılar.. Kuşlu da da kaymağını yiyorlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bereketli olsun Hatip aga, hisse net aşkımızı bıtıremezler..

Varsa yoksa hısse net gerisi yalan.. Eskilerden kim kaldı..

Hepsı kuşlu oldu.. Nankörler.. Burada isim yaptılar.. Kuşlu da da kaymağını yiyorlar..

Evet bu dükkanda ustalardan işi öğrenip isim yapıp burayı terk ettiler kuşluda vurup dönderiyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3. Arabada 5 evde 15 yapacaklar sanki.böyle kağıdı alırsak olacağı bu.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yakup Yazıyı Oku
    Arabada 5 evde 15 yapacaklar sanki.böyle kağıdı alırsak olacağı bu.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zamanında çıkmak lazım bu senetlerden ben cüzzı bır karla vedalaştım.. Eşleşmeler tabanda.. Yüklü miktarda satışta bekliyor..

Dönebilirde elbet bilemeyız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. ikinci tabanda döner, dönecek
    bu ky furyasını kaçırmazlar. daha ne mal yığdılar. hareketi tekrar yapıp insanları tabana alıştıracaklar. her defasında geri döndüğü intibasını bırakacaklar. en son malı ele verirken bunu kullanacaklar.
    daha istedikleri gel geli yapamadılar.
    döndüğü yerden %100 daha ekmek yedirme potansiyeli var.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6. Zerre korkum yok. Bu kağıtta teknik temel gak getire. Tamamen iç güdüsel olarak bu kağıda güveniyorum. Toplam sermayemin %2 sini riske etmekten hiç korkmuyorum.

7. borsada temel-teknik diye bir şey kalmadı.
    artık temel de teknik de pandemi sonrası yeni normal.
    500 bin yeni küçük yatırımcıyı koyun gibi nereye sürerlerse oraya gidiyor hisseler.
    bir yıl önce yüzüne bakmayacağın hisseler her gün tavan gidiyor
    bunu bilen gruplar da sırayla tüm batık kağıtları hareketlendiriyor. (yeni gözdeler yesil, balat, formt, vs. izfas, bascm, egpro, kervn nereye kadar gidecek göreceğiz. yaprk yeni bir tkuru hikayesi mi yaratmaya çalışıyorlar bilmiyorum. ele ne zaman verir ocak söndürürler emin değilim)
    bu furya pandemi önlemleri gelip endeks 90 altına gelene kadar devam edecek. bu zamana kadar ekmeği yiyen yiyecek.
    sonrasında tüm dünyada endeksler öyle bir düzelecek ki nakti olan şah olacak, her şey eski kurallara göre devam edecek çünkü borsaya küsen ky çekilecek.
    yabancı gelene kadar da endeks yerlerde sürünecek.
    o zamana kadar nakti ne kadar artırdık artırdık...
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8. Ne diyorsunuz çözer mi tabanı
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Sayfa 203/214 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •