Sayfa 204/214 İlkİlk ... 104154194202203204205206 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. ben bir iki taban beklerim. hemen çözeceğini zannetmem. çözerse de sürpriz olur. eğer derdi gitmek ve bu furyayı kaçırmamaksa, tahtayı gruba devretmişlerse, haber uçuracaklarsa bir kaç tabandan sonra alır başını gider yine. ha bu beyaz geldiği yere de döner, süründürür aylarca. benzer hareketleri yaptı. ama ben bir kaç tabandan sonra döneceğini düşünüyorum.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Sanki teknik varmış gibi ona uydurmaya çalışıyorlar gibi.

Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    ben bir iki taban beklerim. hemen çözeceğini zannetmem. çözerse de sürpriz olur. eğer derdi gitmek ve bu furyayı kaçırmamaksa, tahtayı gruba devretmişlerse, haber uçuracaklarsa bir kaç tabandan sonra alır başını gider yine. ha bu beyaz geldiği yere de döner, süründürür aylarca. benzer hareketleri yaptı. ama ben bir kaç tabandan sonra döneceğini düşünüyorum.
    11,520 lerden realizasyon yaptılar gibi. Aman susalım. Siz istediğiniz gibi çalışın tahtanın sahipleri. Bizden zarar gelmeZ. Haddimizi biliriz. Neyiz ki biz küçük yatırımcı. Tahtanın sahibine ters gitmemeyi artık öğrendik çok şükür.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

3. gel gel yapmıyorsa dönmüş iki gözümün çiçeği, tam da düşündüğümüz gibi
    bakalım bu hafta nasıl geçecek.
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. 1 ekimde beyaz alt pazarda sürekli mi işlem görecek. 10 ile 6 saatleri arası

5. Alt pazar açıldığında orada sürekli işlem görecek

Alıntı Originally Posted by öğretmen Yazıyı Oku
    1 ekimde beyaz alt pazarda sürekli mi işlem görecek. 10 ile 6 saatleri arası
    Evet alt pazarda yğzde 10 marjla sürekli işlem görecek

6. Teşekkürler...

7. Birisi sürekli aşağıya basmakla meşgul.

Alıntı Originally Posted by öğretmen Yazıyı Oku
    Teşekkürler...
    Tam kurtardık tekrar dönüyoru yukarı derken birsi gene basıyor aşağı. Acaba hangi kurum satıyor hangisi alıyor gören var mı

Not: yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8. bana Sattırdın utanmadan yükseliyorsun sana yazıklar olsub

Sayfa 204/214 İlkİlk ... 104154194202203204205206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •