Sayfa 23/214 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. https://youtu.be/0RII-TQu4LY

BERGAMALI AYHAN YANSA keşke.....!!!!

KOŞSA FİNİSCHİ görse ........!!!!

5 adet taptaze hisseyle yeni bir başlangıç yapıyorum....!!!!

Bizde oyun bitmez AGAlar.....5x5......!!!!

2. Hayırlı olsun Tatar kardeş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kimse yazmıyor 120.00 kapanış fiyat

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Kimse yazmıyor 120.00 kapanış fiyat

10.000 LOT 0.80-1.00 bandında toplayabilseydim uzun vadeli 3-5 yıl tutardım, Borsa mal alan bir kişi bilimsel olarak 3-5 YIL taşımıyorsa kazanamaz.

yazardım ve size sattğım fiyatı burda paylaşırdım. DEMEKKİ PATRON İLE 200.00 TL FİYATTA ANLAŞMIŞLAR.

Kazanan kişileri tebrik ederim.. NOT: Bu tarz şirketlerde mal alırken çaktırmadan almak gerekir yoksa tek tek not alıyorlar kim ne aldı nerden aldı hepsi MKK çıkıyor.

Bir site çok kötülemişti borçları çok çeviremiyor vs. konularından dolayı mal alamadım, kısmet diyelim.

saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    10.000 LOT 0.80-1.00 bandında toplayabilseydim uzun vadeli 3-5 yıl tutardım, Borsa mal alan bir kişi bilimsel olarak 3-5 YIL taşımıyorsa kazanamaz.

yazardım ve size sattğım fiyatı burda paylaşırdım. DEMEKKİ PATRON İLE 200.00 TL FİYATTA ANLAŞMIŞLAR.

Kazanan kişileri tebrik ederim.. NOT: Bu tarz şirketlerde mal alırken çaktırmadan almak gerekir yoksa tek tek not alıyorlar kim ne aldı nerden aldı hepsi MKK çıkıyor.

Bir site çok kötülemişti borçları çok çeviremiyor vs. konularından dolayı mal alamadım, kısmet diyelim.

saygılar
    Bende de on liralardan 1000 küsür lot vardı biz de dayanamadık erken sattık hayırlısı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    PVT ÇOK İYİ BİR GÖSTERGEDİR, BİR KAÇ YILLIK PVT ÜÇGEN FORMASYONU YAPMIŞSA SİZDE ONU YAKALAMIŞSANIZ GÜZEL BİR ÇIKIŞA BAŞLADINIZ DEMEKTİR 3-5 YIL MALLARI TAŞIMALI VE ZİRVELERDE TERK ETMELİSİNİZ

7.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    PVT ÇOK İYİ BİR GÖSTERGEDİR, BİR KAÇ YILLIK PVT ÜÇGEN FORMASYONU YAPMIŞSA SİZDE ONU YAKALAMIŞSANIZ GÜZEL BİR ÇIKIŞA BAŞLADINIZ DEMEKTİR 3-5 YIL MALLARI TAŞIMALI VE ZİRVELERDE TERK ETMELİSİNİZ

Sn.ayıboğa benzer bir formasyon AKCNS da var galiba 2014 ten buyana suregelen düsus ve bezdirme rica etsem akcns icin bir grafik alabilirmiyiz yukselis baslamadan trene binmek icin simdiden cok tesekkurler

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kapanış 140.00

Sayfa 23/214 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •