Sayfa 56/214 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 441 - 448 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. Bu beyaz denen hisse tam bir dümen 95 trilyon hacim oluşmuş sanarsın ulusal 30 endeksinde kağıt bu ne kardeşim bu kadar işlem hacmi nasıl oluyor bu ne kumarcı zihniyet aynı gün 10 defa alınıp satılır mı bir kağıt önce 11300 göstermişler sonra oradan tabana çakmışlar yani aynı gün içinde tavan ve taban olmuş kardeşim önlem alın sokun bürüt takasa en az 6 ay kimse kumar haline getirmesin şu borsayı

2. Bu mecnur ile rıza baş edemezsiniz . Bunlar smokinli hırsız. Zaten piyasa kötü.. uzakta kalmakta fayda var

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by eskibilen Yazıyı Oku
    mavideniz bir sorum olacak.yaklasik piyasada 9.500.000 hisse var uc gunde 1.300.000 el degistirdi (ziraat.garanti.is) bunun ne kadarı ky almıştır.ayrıca flap ve beyaz geçen ay bedelsiz verdi.flapın %95 bunun % 9.69 piyasada patronlar bu durumda piyasaya satamıyacaklarına göre bu operasyonun ve bedelsizin bir nedeni vardır diye düşünüyorum.ortaklık gibi birşey olurmu.çünkü bize ortaklık flapıda etkiliyor bize ortak.ytd
    #flap bedelsiz iptal oldu..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Bu beyaz denen hisse tam bir dümen 95 trilyon hacim oluşmuş sanarsın ulusal 30 endeksinde kağıt bu ne kardeşim bu kadar işlem hacmi nasıl oluyor bu ne kumarcı zihniyet aynı gün 10 defa alınıp satılır mı bir kağıt önce 11300 göstermişler sonra oradan tabana çakmışlar yani aynı gün içinde tavan ve taban olmuş kardeşim önlem alın sokun bürüt takasa en az 6 ay kimse kumar haline getirmesin şu borsayı
    10 değil 20 defa da alınır satılır zira çok volatilite var 3 defa kâr ettim 10 defa azar azar zarar ile sıfır oldu kâr zarar yok ama önceden flap ile beyazdan hep kâr ettim
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Bürüt takasa girse o kadar hacim olmaz bu kadar fiyatı da değişmez o yüzden Bürüt takas şart bu kağıda

6. Yarın sabah işleme kapatılsın Ertesi gün de bürüt takasa alınsın 6 aylığına sonrası zaten ne aşırı fiyat hareketliliği kalır nede kumarcılar kalır hepsi çeker gider borsada biraz nefes alır

7. Persembe gunu en yuksek seviylerden cikmistim.guzel kar birakmisti.sansya tam zamanida cikmisim.bunsatislarin sebebini bilmek en dogrusu.acaba ortak satismi var?acaba kotu bilancomu var acaba abd bu sirketleremide yaptirim yapilcak acaba filo sektorunde iflaslarmi baslicak.acaba bedelsizden gelen hissermi satiliyor.benim senaryolarim bunlar.yanliz su tek gercekki birileri kotu bir haberin kokusinu almis erken satiyor.biz ogrendigimizde hersey cok gecmis olacak

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sebebi basit , bedeva kağıdı ancak blok böyle satarlar...garanti qnb patronun..biraz daha satar.sonra diğerlerini satacak der... 90 milyon lot var ...verir de verir. 3 liradan satsa zarardami..hayır .. sanal kağıt parası gerçek ...ytd. flapta iyi vurdular 6 liradan ....ytd

Sayfa 56/214 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •