Sayfa 206/214 İlkİlk ... 106156196204205206207208 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. Bu saçma sapan hareketlerin tek bir açıklaması var. İstedikleri kadar toplayamadılar. Aslında 15 e doğru şöyle bir sürseler millet tekrar döner diye satar. Ondan sonra ver elini istediğin fiyatlar. Ama olmuyor.
    Ayrıca şirket aslında bir süredir ana pazar şartlarını sağlamakta bildiğim kdaroyla. Buna rağmen neden halen başvurmuyor bilemiyorum.
    Anlamıyorum. Halka açık kısmın değeri 180 milyon civarı. Biraz daha kassalar neredeyse yıldız pazara yetişecek.
    Otomotivde satışlar iyi gitti. 9 aylık iyi gelmez ise bunda kötü niyet ararım.
    Neyse sabır herşeyin ilacı. Ama bugünkü harektler hiç hoşuma gitmedi. 9 aylıkta vasat kar mı açıklayacaklar yoksa acaba?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

2. 6 aylık bilanço açıklıyor gelir beyanını verecek vergi dairesine ana pazara geçiş için ise önceki başvurunun üzerinden bir yılı doldurması gerekiyor
    Devreden KDV iyice düştü
    y. T. D.

3. 9 aylık vergi dairesi bilançosu 25,39 milyon.

6 aylıkta 10,35 olan kar 9 aylıkta 25,39 a çıkmış. Şükürler olsun gerçekler ve güzellikler yavaş yavaş ortaya çıkacak.
    Karlılık halen hak ettiği yerlerde değil. Ama düzenli olarak artış trendinde.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 snelik bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

4. Başkan eze eze milletin elinden alıyorsun sonra haberi atıyorsun.

Bilanço göndermeyip sadece vergi beyannamesi mi gönderiyor

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bilanço göndermeyip sadece vergi beyannamesi mi gönderiyor

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Güzel küfür mevsimi geçti. Sessizlik mevsimine geçenlerden. Artık yavaş yavaş hareket başlar mı acaba?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Sadece ky muhabbetidir.

7. 1 ocak tan itibaren ana pazardayız. Süper.

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Güzel küfür mevsimi geçti. Sessizlik mevsimine geçenlerden. Artık yavaş yavaş hareket başlar mı acaba?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Sadece ky muhabbetidir.
    1 Ocak sonrası Ana pazardayız. Bıgün yeni listeler açıklandı. Yaşasın👏👏👏👏

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

Sayfa 206/214 İlkİlk ... 106156196204205206207208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •