Sayfa 49/214 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. beyaz filo perşembe ve cuma yaptığı hareketleri ilk kez yapmıyor.sürekli agresif yukarı aşağı yapan bir tahta.sanki ilk kez böyle bir hareket sergilemiş gibi yazıp çizmek paniklemek anlamsız.birileri bu tahtada daha önce görülmemiş bir panik havası oluşturma peşindeymiş gibi bir izlenim oluştu bende.hayırlısı bakalım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Ilk eslesme lutfen.

3. 10.96

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. yine ele verme mi, geri alma mı anlayan varmı. alan satan kimler.

5.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    yine ele verme mi, geri alma mı anlayan varmı. alan satan kimler.
    Bariz ele vermece 11'den yolladım ben pusudayım.

6. Ama satışlar yüklü geliyor bildiğin niyeti bozuk bunun uzak duruyorum şimdilik.

7. satan / alan kimler

8. en güzel hisse toplama biçimi düşürerek (panik yaptırarak) toplama.düşürdüğünde ky kendini kurtarmak için biraz üste yazdığı lotları yukarı çekerek almak.bugün iki kere bunu yaptı.cuma elinden kaçırdıklarını toplama peşinde öğlenden önce.ytd

Sayfa 49/214 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •