Sayfa 171/214 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. benim 1 korkum var bu sevgili beyazımızda o da bedelli sermaye arttırımı...patronlar açıkladı kayıt sebebimiz sadece hak kullanımı için diye...nerede ve ne zaman hak kullanımı olur? ben sevmiyorum o bölünme sürecini

2. Ben de bedelli muhabbetini sevmiyordum fakat son zamanlardaki bedelli sermaye artıran şirket hisselerinde çok ciddi bir prim yaptığını unutmamak lazım, hemde öyle %10 % 30 primler değil % 100 % 300 prim yaptılar.
    Sonuç olarak artık bedelli muhabbeti olsa dahi baskılayamazlar. O nedenle önünde artık olumsuz hiçbişey kalmamıştır, tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    ben de bedelli muhabbetini sevmiyordum fakat son zamanlardaki bedelli sermaye artıran şirket hisselerinde çok ciddi bir prim yaptığını unutmamak lazım, hemde öyle %10 % 30 primler değil % 100 % 300 prim yaptılar.
    Sonuç olarak artık bedelli muhabbeti olsa dahi baskılayamazlar. O nedenle önünde artık olumsuz hiçbişey kalmamıştır, tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye düşünüyorum.
    ne takkesi kaldı ne çorbası

4.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    ne takkesi kaldı ne çorbası
    isyan yok dostum...az kaldı herşey güzel olacak gibi duruyor...hissemizin hikayesi/beklentisi var-hikayesi olmasa bende dertlenirdim...bizlerin elinde 3-5 hisse var...asıl babalar mesela yatırım finansman daki yatırımcılar düşünsün bbu pazar da elinden çıkamıyor o kadar hisseyi...az sabır derim ben...

5. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bugun alan satan kim acep

7. Beyaz net hareketsiz kalmada ısrarcı

Otomotiv satışları Haziran ayında patladı. Temmuz ayında benzer kıvamda. Pandemi öncesi zaten canlıydı. Kayıplarını telafi edip iyi bir 6 aylık açıklaması muhtemel. Ayrıca 9 aylığında daha da iyi olacak beklentisi ile hareketlenmeli idi. 200 e varan anormal hareketinin en azından tepkisini de teknil olarak vermeli bu temel olumlu gelişmelerle birlikte. 1 sene sonrasında satılmak üZere kayda alınan patron senetleri birşeylerin habercisi olabilir mi?
    Tüm bunlar ve ana pazara geçiş beklentisi ile beyaz oto bir süredir takibimizde.
    İzliyoruz. Bunca hareketsizliğin sebebini mera ediyoruz.
    Bakalım ne zaman hareketlenecek?

Not: yazılanlar alım tavsiyesi olarak algılanmasın. 30 yıllık bir ky nin muhabbetidir. Her yatırımcı kendi aldığı hisse kararından kendisi sorumludur.

8. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 171/214 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •