Sayfa 169/214 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. iyi akşamlar, ky olarak ve anlık takip imkanım olmadığı için artık al sat yapmak istemiyorum çünkü fırsatlar kaçıyor forum bir yıl geriye doğru okudum temel olarak bir sıkıntısı yok temettü vermiş, bu istinaden porföyümün %8 gibi bir rakam cuma günü aldım artık normal piyasa çıkana kadar burdayım orta vade uzun vade yas nasip ....ytd...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

2. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu
    ALBRK, BASCM, BEYAZ, OSTIM
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu
    ALBRK
    BASCM
    BEYAZ
    OSTIM
    Sıra No 1
    2
    3
    4 5E
    Satışa Konu Pay Ünvanı
    ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.S. E
    BASTAS BASKENT ÇIMENTO SANAYI VE TICARET A.S.
    BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E
    Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı
    Nominal Tutar (TL)*
    5.647,740 33.412,500
    Tsp İşlemi **
    Satış Kısıtı **
    AYSENUR KOSAY ERBAY
    53.849,722
    E VEDAT YILMAZ
    HALIT MADAKBAS
    300.093,750
    OSTIM ENDÜSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME A.S.
    E ERDAL YAVUZ
    OSTIM
    OSTIM ENDÜSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME A.S.
    KEMALETTIN AYDIN
    6.075,000
    (*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

3. Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş. daha önceki senelerde olduğu gibi, Fortune Dergisi tarafından Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin şeçildiği ve yayınlandığı Fortune 500 listesinde yer almıştır.
    Türkiye'nin en büyük 500 şirketi listesinde, geçen sene 427. sırada yer alan şirketimiz, bu sene 32 basamak yükselerek 395. sırada yer almıştır.
    Şirketimiz, gelecek senelerde de başarılarını sürdürerek, daha yukarı sıraları hedeflemektedir. Kamuoyunun dikkatine saygı ile sunulur.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

bu hisseyi almak için, serbest fiyattan mı emir veriyoruz. yardımcı olurmusunuz lütfen

5. nominal yanı örn. 5.00 fiyat ise her zaman alım yaparken üst kademelere, satım yaparken alt kademeleri işlem yapmadan önce alış- satışlar eşleme oluyor işlem gerçekleşiyor. her saat 55 dakikalardı işlem gerçekleşmektedir. bir dahaki fiyat oluşuyor...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    bu hisseyi almak için, serbest fiyattan mı emir veriyoruz. yardımcı olurmusunuz lütfen
    Her 55 geçeye kadar girilen alış ve satış emirleri eşleşiyor ve fiyat belirleniyor alıcılar ısteklıyse yukardan açar satıcılar istekli ise aşağıdan. Bugün 4,10 başlayacak güne örneğin siz 4,20 alış yazarsanız ve bugun 4,15 açılırsa size emir fiyatınızdan değil eşleşme fiyatı olan 4,15 maliyetle verir. tabi girilen alış lot sayısıda önemli gider 50.000 lot girersenız 4,20 kadar varsa satıcı alımınız gerçekleşir, yoksa kısmı gerçeleşir emriniz.Aynı durum satış içinde geçerli

Anlatabilmişimdir umarım

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Her 55 geçeye kadar girilen alış ve satış emirleri eşleşiyor ve fiyat belirleniyor alıcılar ısteklıyse yukardan açar satıcılar istekli ise aşağıdan. Bugün 4,10 başlayacak güne örneğin siz 4,20 alış yazarsanız ve bugun 4,15 açılırsa size emir fiyatınızdan değil eşleşme fiyatı olan 4,15 maliyetle verir. tabi girilen alış lot sayısıda önemli gider 50.000 lot girersenız 4,20 kadar varsa satıcı alımınız gerçekleşir, yoksa kısmı gerçeleşir emriniz.Aynı durum satış içinde geçerli

Anlatabilmişimdir umarım

***HALKB* *DIRIT* *BEYAZ* *IZFAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***HALKB******DIRIT******BEYAZ******IZFAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler BEYAZ, DIRIT, HALKB, IZFAS

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    BEYAZ 1 BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI OTOMOTIV VE TURIZM ANONIM SIRKETI 2.552.945,000
    BEYAZ 2 BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E GÖKHAN SAYGI 1.565.721,000
    BEYAZ 3 BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E GÜRKAN GENÇLER 1.790.820,000
    BEYAZ 4 BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E METIN ZIYA TANSU 2.029.631,000
    BEYAZ 5 BEYAZ FILO OTO KIRALAMA A.S. E OSMAN TURGUT FIRAT 2.029.631,000
    DIRIT 6 DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S. E FAZILET GÖKMARAL 3.575,000
    HALKB 7 TÜRKIYE HALK BANKASI A.S. E SERKAN KORKMAZ 15.000,000
    IZFAS 8 IZMIR FIRÇA SANAYI VE TICARET A.S. E SERKAN KORKMAZ 2.485,000
    IZFAS 9 IZMIR FIRÇA SANAYI VE TICARET A.S. E SERKAN KORKMAZ 10.879,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/859464

BIST

(13/07/2020 - 16:47:04)

Sayfa 169/214 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •