Sayfa 44/214 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 345 - 352 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. Ziraatte daha ne kadar var.

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Eyvallah
    Ziraatte daha 994,563 lot var

3. Cigerpare burada o kadar insanın canı sıkkın iken lütfen bir konu hakkında bilgin yoksa buraya yazmayıver istirham ediyorum. Senin 994 bin dediğin iki gün öncesinin takası elindekilerin hemen hemen hepsini sattı. İnsanları yanlış yönlendirme.

4.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Cigerpare burada o kadar insanın canı sıkkın iken lütfen bir konu hakkında bilgin yoksa buraya yazmayıver istirham ediyorum. Senin 994 bin dediğin iki gün öncesinin takası elindekilerin hemen hemen hepsini sattı. İnsanları yanlış yönlendirme.
    Wolcana kardeşim üzülecek bir şey yaptıysam özür dilerim,durumlarımızı karşılaştırsak belki benim durumum daha kötüdür,maliyetim 15,35 .Ben forex üzerinden bakıyorum,doğrudur ben de takası doğru göremediğimi düşündüğüm için arkadaşlardan paylaşım istedim.Eğer senin söylediğin gibiyse sevinirim hiç olmazsa.Eyvallah kusura bakma

5.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Cigerpare burada o kadar insanın canı sıkkın iken lütfen bir konu hakkında bilgin yoksa buraya yazmayıver istirham ediyorum. Senin 994 bin dediğin iki gün öncesinin takası elindekilerin hemen hemen hepsini sattı. İnsanları yanlış yönlendirme.
    aynen katılıyorum arkadaşlar lütfen kesin bilgisi olmayan hiç kimse birşey paylaşmasın.
    beklemek ve şirketi bol bol aramaktan başka çaremiz yok.

6. günce genel takas atabilecek arkadaş varmı.

7. Bu iki gün öncesi
    Screenshot_20180803-192852_Cep.jpg

Bu dünün
    xiIEdv5S.jpg

Bugünü arkadaş paylaşmış zaten.

http://www.resimag.com/p1/7397847233.png

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 44/214 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •