Sayfa 45/214 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

berbat

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

http://www.resimag.com/p1/bae5bc4b4d.png
    tabandaki işlemler

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by cigerpare Yazıyı Oku
    Wolcana kardeşim üzülecek bir şey yaptıysam özür dilerim,durumlarımızı karşılaştırsak belki benim durumum daha kötüdür,maliyetim 15,35 .Ben forex üzerinden bakıyorum,doğrudur ben de takası doğru göremediğimi düşündüğüm için arkadaşlardan paylaşım istedim.Eğer senin söylediğin gibiyse sevinirim hiç olmazsa.Eyvallah kusura bakma
    Önemli değil kardeşim. Önemli olan bundan sonra neler olacağı ama gördüğüm kadarıyla tahtaya baya bir ky doluşmuş bu da olumsuz bir hava yaratıyor açıkçası ve beni korkutuyor. Spek 1 lotun bile hesabını yapan birisi bu kadar insana kolay para kazandırmaz.

4. patronun oyuna girmesi ve kap a güzel bir haber göndermesi lazım. sekur da benzer bir durum olmuştu. haber geldikten sonra %35civarı düzeltme yaptı.

5.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    patronun oyuna girmesi ve kap a güzel bir haber göndermesi lazım. sekur da benzer bir durum olmuştu. haber geldikten sonra %35civarı düzeltme yaptı.
    Yapamaz buradan yataya bağlasa ben razıyım dediğin gibi hızlıca aldığını geri vermeye kalksa spk izin vermez zaten mimli bir hisse. Burada fazla yazan çizen yok investe bakın borsadan bir haber bakkal remzi amca bile tabandan almış artık çok zor sadece zaman o da neleri getirir bilinmez.

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    maliyetine sattim nasipten öte olmuyor

Iyiki dun satmisim.guzel kar sagladim o kagitdan.bugunde mctas guzel karla yolladim simdi nakit zamani.elimde sadedce uzun vade dokta var.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    bazı mecralarda olumsuz haber yayanlar var elimizdekileri alıp yola devam edecekler. bilerek yapılan olumsuz haber yaygarası var kanmayın.
    Pek eldekileri alma gibi goremedim.cogunlukla ele verme var.dunya kadar ky almis hisseyi.bu kagit kolay kolay gitmez.

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Pek eldekileri alma gibi goremedim.cogunlukla ele verme var.dunya kadar ky almis hisseyi.bu kagit kolay kolay gitmez.

evet ele verme oldu bunu dün için demiştim.
    ziraat in elinde mal kaldı mı görebilen var mı?
    ziraat bittiyse haftaya yükselir inş.

Sayfa 45/214 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •