Sayfa 46/214 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 361 - 368 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Iyiki dun satmisim.guzel kar sagladim o kagitdan.bugunde mctas guzel karla yolladim simdi nakit zamani.elimde sadedce uzun vade dokta var.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    güzel hamleler yapmışsın bizde kar edelim diye girdik çarşamba günü perşembe ve bugün tokatı vurdu oturttu zokaya.

2. Arkadaşlar bir akıl verin ne olacak bu kağıt dahada düşer mi 2 kere taban bozdu olumlu mu? Tabana 1 kademe kala kapattı olumsuz mu? Kafamda deli sorular. Ziraat elinde kaldı mı miktar? Bunu satan bankanın kendi malı mıydı?

3.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir akıl verin ne olacak bu kağıt dahada düşer mi 2 kere taban bozdu olumlu mu? Tabana 1 kademe kala kapattı olumsuz mu? Kafamda deli sorular. Ziraat elinde kaldı mı miktar? Bunu satan bankanın kendi malı mıydı?
    Kasitli taban yaptirmadi.benim gorusum.eger taban yapsa pazartesi acilisi asagada olucagindan guzel mal satamaz.yatirim porfoyum ky formlarda doldumu ben uzak olurim o hisseden.

4.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Kasitli taban yaptirmadi.benim gorusum.eger taban yapsa pazartesi acilisi asagada olucagindan guzel mal satamaz.yatirim porfoyum ky formlarda doldumu ben uzak olurim o hisseden.

hocam ky her kağıtta var. beyazda da vardı. lakin şimdi herkes çıkış aradığı için forumlara yükleniyor.

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku

Arkadaşa katılıyorum pazartesi biraz daha aşağı yoklaması ky yi dökmesi lazım yola devam etmekse niyeti tabi eğer değilse ki bende öyle olmadığını maceranın sonuna gelindiğini düşünüyorum. Koskoca doğuş otomotivin fiyatı belli iken ne idüğü belirsiz araç kiralama şirketinin fiyatı buralarda olmamalı çok uçuk geliyor bana. Ben trade amaçlı girerim pazartesi aşağılarda bekliyor olacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir akıl verin ne olacak bu kağıt dahada düşer mi 2 kere taban bozdu olumlu mu? Tabana 1 kademe kala kapattı olumsuz mu? Kafamda deli sorular. Ziraat elinde kaldı mı miktar? Bunu satan bankanın kendi malı mıydı?
    Artık taban yapmamak %+15-17 gibi kapatıp daha yukarı götürmek veya %-15-17 gibi kapatıp yatırımcıyı huylandırmamak moda oldu bu aralar.

7. ben yinede olumsuz düşünmemeye çalışıyorum.
    //ziraatin lotu bitti deniliyor.
    //piyasa defter değeri 9,78
    //şirketin 18 temmuzda kap a gönderdiği bir haber var. fortune 500 en büyüklerde 313. oldu ve başarımızı daha da arttıracağız demiş.
    //yakın zamanda %100 bedelsiz vermiş. işler iyi olmasa bedelli yapar para toplardı.
    //satan ziraat muhtemelen banka kendi lotuydu. malum bedelli askerlik ve imar barışı için kaynak lazım büyük ihtimalle risk iştahı yüksek gördüğü varlıkları elinden çıkarttı. ziraat kısmı tahminimdir. Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Arkadaşa katılıyorum pazartesi biraz daha aşağı yoklaması ky yi dökmesi lazım yola devam etmekse niyeti tabi eğer değilse ki bende öyle olmadığını maceranın sonuna gelindiğini düşünüyorum. Koskoca doğuş otomotivin fiyatı belli iken ne idüğü belirsiz araç kiralama şirketinin fiyatı buralarda olmamalı çok uçuk geliyor bana. Ben trade amaçlı girerim pazartesi aşağılarda bekliyor olacağım.
    Hocam, Doğuş oto piyasa defter değeri 1,13, borsa fiyatı 6,45
    Beyaz 9,78 pd/dd, borsa fiyatı 10,41 yani doğur ile kıyas yaparsak beyazın 50 falan olması gerekirdi.

Kaldı ki beyaz filo 2 senedir kiraya araç vermiyormuş. Ağırlık opel ve pejo bayiliği ile 2. el müzayede ile araç satışı.
    Opel de türkiye satış 1. si olduk diye haber vardı.

Sayfa 46/214 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •