Sayfa 47/214 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 369 - 376 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Artık taban yapmamak %+15-17 gibi kapatıp daha yukarı götürmek veya %-15-17 gibi kapatıp yatırımcıyı huylandırmamak moda oldu bu aralar.
    Aynen bende katiliyorum.yatirimciyi huylandirmadan ... Yapiyorlar.eskiden tavan ve taban olurdu simdilerde eskisi gibi yok.bende pazaretesi bir el atmak istiyorumda.yuzlerce ky oldugu ve spegin cirit atdigi kagitda bu kagidi asla goturmeyecegine biliyorum.bunda olsa olsa cok dustu tepkisinolur.ozamanda yeni ky cekmek icin yaparlar.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bedelsizi iki kat yukardan yaptılar.o yüzden bedava hisseleri satiyorlar. Biraz daha aşağı gelebilir.tum takas gönderen olursa derim.ziraatten başka satacak varsa aşağı gelir. 7 civari, ama blok satan olmazsa döner. Spek ne isterse o....ytd..genel takas atan olursa sevinirim.

3.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Hocam, Doğuş oto piyasa defter değeri 1,13, borsa fiyatı 6,45
    Beyaz 9,78 pd/dd, borsa fiyatı 10,41 yani doğur ile kıyas yaparsak beyazın 50 falan olması gerekirdi.

Kaldı ki beyaz filo 2 senedir kiraya araç vermiyormuş. Ağırlık opel ve pejo bayiliği ile 2. el müzayede ile araç satışı.
    Opel de türkiye satış 1. si olduk diye haber vardı.
    Pd/dd genelde 1’e yakın veya 1’den küçükse yatırım yapılabilir yani kıymetlidir. 1’den yukarı gittikçe pahalılaşıyor anlamı taşır.

4. Sayın wolcano o zaman beyazın 1.20 civarı olması lazım yanlış hesaplamissiniz.. ppd ozsermsye/sermaye...ppd si.suan yüksek zaten...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Sayın wolcano o zaman beyazın 1.20 civarı olması lazım yanlış hesaplamissiniz.. ppd ozsermsye/sermaye...ppd si.suan yüksek zaten...ytd
    Bende bunu söylemek istedim. Doaş ile kıyaslama pd dd si 1 e yakın olduğu için bence gelecek vadediyor. Beyaza gelince pd dd 10 a yakın yani çok yüksek ve geçmişte bilançolarda bile çoğu kez hata yapılmış üç kağıtçılığa kaçılmış tabi bu spk nın gözünden kaçmamış.

6.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Bende bunu söylemek istedim. Doaş ile kıyaslama pd dd si 1 e yakın olduğu için bence gelecek vadediyor. Beyaza gelince pd dd 10 a yakın yani çok yüksek ve geçmişte bilançolarda bile çoğu kez hata yapılmış üç kağıtçılığa kaçılmış tabi bu spk nın gözünden kaçmamış.
    ne yapalım ozaman ya zararın neresinden dönersek kardır diyip çıksak mı p.tesi.

7.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    ne yapalım ozaman ya zararın neresinden dönersek kardır diyip çıksak mı p.tesi.
    Geçen 14 üstü hareketinde bile 10.90'a salıp aynı gün 13 üzeri kapatmıştı bunu bekledim ama yapmadı göstergeler tekli rakamları gösteriyor. Ben sana sat diyemem ama tetikte olmanda fayda var çünkü daha da düşeceğini hisseden ky pazartesi açılışta satış kısmına hisse yığacak bu durumda sen tahta yapıcı olsan ne yaparsın alıp direk yukarı mı götürürsün yoksa alış kademelerini boşaltıp kağıdı aşağı sürüp aşağıdan mı toplarsın ?

8. Bu kağıtta belli olmaz..spek bakar alıcı yok.yukari sürer biraz durur alıcı gelir verir indirir...pazartesi alıcı olmazsa yukarı sürer..tam takas atarsanız yorum yaparız..kimde ne var diye...buralardan o kadar malı boşaltamaz. Biraz yatay ve yukarı sürüp güven oluşturup indirir diye düşünüyorum. Çünkü daha elleri mal dolu....spek aldığında alıp sattığın da satmak ve az lotla oynamak en iyisi...al sat..ytd..

Sayfa 47/214 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •