Sayfa 50/214 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. Ziraatın elinde mal kalmadı diyen şahsı muhterem selamlıyorum seni

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

invest ile qnb finans aynı ailenin iyi aile çocukları muvazaalı(karşılıklı) işlemler biri yükseltiyor diğeri alttan topladıklarını üst fiyattan satıyor

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by cigerpare Yazıyı Oku
    Ziraatın elinde mal kalmadı diyen şahsı muhterem selamlıyorum seni
    Halen cahilliğini ortaya koyuyorsun yazık senin gibi yatırımcılar olduğu sürece düzülmeye mahkumsunuz sayın kardeşim.

http://www.resimag.com/p1/941f0e684c.png
    günlükte nerdeyse sat verecek 5 ve 60 periyotta sat verdi 14.05 fiyatinda ben 13 iken gördüm 15.40 oldu ama faydasız dikkat edin arkadaşlar yakın stoploss kullanın yatırım tavsiyesi değildir kırmızı ve yeşil fiyatlar fibo değerleri

kasıtlı 10 üzeri tutuyor malesef 13 iken tekniği çok güzeldi ama bunlar bedelsizden h
    gelen bedava hisseleri satıyor

eski fiyatla 23 tl de
    22.06 da kapanış fiyatı ile bölündü ben de almıştım

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    eski fiyatla 23 tl de
    22.06 da kapanış fiyatı ile bölündü ben de almıştım

Aynen öyle sayın kardeşim eski fiyat üzerinden konuşmak lazım şu an ki fiyatı 10 tl değilde 20 tl olarak bakmakta fayda var.

Sayfa 50/214 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •