Sayfa 103/171 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 817 - 824 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Bugünde seni titreteceğiz galip, bugünde seni titreteceğiz. Tır tir titreteceğiz tir tir.
    Tekbirrrr Allahuekberrrr

2. Merhaba Metro ,

1,53 - 1,55 yüksek hacim ve kalıcı şekilde geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. ( Grafiğe göre )

Herkese bol kazançlar
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Sanırım biraz daha zamana ihtiyacı var güç toplamak için.
    Galip Bey dışında spexzsx var ise belki genç toy acemi olduğu için kağıdı götüremiyordur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Basur olasın Galip, her acı yedikçe basurun kanasın.

5. Çaycı bindik trene bekliyorm

Bu hafta 1.6x lere yolculuk yapma vakti gelmedi mi? 1.52 hacimli geçerse 1.55-60 aralığı ilk planda test edilebilir diye düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    İlim'in satmasını beklemiş. Takmış kafaya onu
    galipcim yıllardır benden para alamadı taktı kafaya haklısınız ben satinca rahatliyo bir nebze lotumun yuklu oluşuda bir etki tabi...sorun yok sonuc olarak yeter kar yaziyor bana...hapis ky. yede yariyorsa ivme ne mutlu...ginede mart sonuna dikkat derim....bilanco verisi de geldikten sonra bir beklentisi kalmaz...tabi galipcimin hayal dunyasi bir proje yumurtlamazsa eger...mersinde maden iyi hikayeymiş acaba mersin metro ajentası dostlariyla organize ettigi bir hayal mi bu da bilemedim neyse yukseltsin birileri kazansin da hayal gercek farketmez...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. bu arada sayfaya ugramisken verileri paylasayim bu gun para cikisi vardi, %10 acik islem vardi, bir ay formasyonu algilandi gunlukte, yabanci orani 13m lot civari...takibindeyim galipcim herkese panik havasi kattigin bir gün gorusmek uzere...bollinger orta cizgi hedefi 38 civari bollinger alt cizgi 24 civari, ust cizgi hedefi 55 civari...bol sans dostlar...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 103/171 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •