Sayfa 121/171 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 961 - 968 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Yarın yada cuma kar satışları gelebilir al fırsatı verebilir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Bunalındayın...

Bunu yazdığımda hisse 0.89 kuruşdu. Paçal amaçlı 0.82 den de bir miktar aldığımda zarardaydım ve maliyetim 1.43 olmuştu. Nihayetinde geçen hafta ( MEPET de olduğu gibi ) METRO dan da 5000 lot kardan bırakarak sattım, Benden alan da kazansın inşallah.
    Galip ağadan hediye olan bu METRO ları artık ister uzaya, ister cehennemin dibine götürsün umurumda değil.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Endex çökünce metroda fena düştü .sanki çok prim yapmıştıda,galip ağa biraz Gürcüleri yolsun https://twitter.com/galip_ozturk/sta...553081857?s=21
    Şöyle bir haber var,şirketin değeri 100 milyon dolar deniyor,bilançoda değeri bu kadar değil ,yani acayip acayip işler dönüyor bizim borsada

4. bu hisseye bulaşanlar ne içiyor çok merak ediyorum ,işi gücü adlik olan birinin böle popüler olması sizin eseriniz sanki bistte başka hisse kalmadı...

metro holding
    metro holding gürcistandaki 5 adet otelini orada borsaya açıyor.
    5 otelin değeri 100 milyon doların üzerinde.
    oradan gelecek para metro holdingin kasasına girer.
    metro turizm borsaya arz edilme durumu var.
    yıllardır yapılacaktı.
    belki bu sefer olabilirmi.
    beklentisi var.
    değeri metro holdingin 750 milyon tl civarında olması lazım.
    yüzde 20 prim bir yılda yapabilirmi.belli olmaz.
    patron hisselsi.riski hisse.
    az alanı üzmez...ytd

İşini iyi bilen bir tahtacı var hissede. Beni bile döktü (19.06.2020). 1.56' dan aldıklarımı önce tavan yaptırıp ertesi gün devre kesiciye sokup ordada satışa devam ettirdi. Akabinde biranda kaldırıp günü artıda kapattırdı. Keriz silkelemeye harika bir örnek. Ha, bir daha elimi sürermiyim, o günden bugüne dönüp bakmadığıma görer, zor sürerim.

7. şu anda beklentisi gürcistandaki halka arzı ve metro turizımı halka açmayı planladıgı turzımı yine erteleyebilir gürcistanda da salgın döneminde kim otel arzına katılmak ister orasıda muaamma çünkü hiç bir haber yok bununla ilgili yeterli talep gelemzse orada eline yüzüne bulaştırabilir hisse stabil 1 haftadır 2019 da 3.24 zirve gördü utanmada 0.8 e kadar çekti salgını bahne ederek 4 te1 fiyat neredeyse şimdi ise süründürme peşinde galip bu işi biliyorr çok iyi düdklüyor eminim halka arzlarda da çok güzel düdükleyecekdir ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    şu anda beklentisi gürcistandaki halka arzı ve metro turizımı halka açmayı planladıgı turzımı yine erteleyebilir gürcistanda da salgın döneminde kim otel arzına katılmak ister orasıda muaamma çünkü hiç bir haber yok bununla ilgili yeterli talep gelemzse orada eline yüzüne bulaştırabilir hisse stabil 1 haftadır 2019 da 3.24 zirve gördü utanmada 0.8 e kadar çekti salgını bahne ederek 4 te1 fiyat neredeyse şimdi ise süründürme peşinde galip bu işi biliyorr çok iyi düdklüyor eminim halka arzlarda da çok güzel düdükleyecekdir ytd
    Şeytan bile korkar Galip Öztürk’ten..Öyle kolay kolay ekmek yedirmez kağıtlarında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 121/171 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •