Sayfa 122/171 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 969 - 976 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Galip dayı büğün sağlam mal almış,yarın galip baba bir bayram harçlığı yapıp tavan yaparmı?
    Cihan a selamlar ;) malına sahip çıktınmı Cihan ?

2. Benden başka yazan Yok ,sadece ben bu cevheri buldum herhalde
    2.çeyrekte iştirak satışları ve borsadaki iştiraklerin fiyat artışlarından dolayı 80 milyon civarı kar gelecek,ilk çeyrekte oluşan 31 milyon zararın üzerinden düşersek 49-50 milyon gibi kar gelecek ,
    2. Çeyrekte bir çok şirketin zarar açıkladığını gördükten sonra galip dayının bu karı gösterip fiyatı yukarı çekmesine hiç şaşırmam,
    Ayrıca metro turizm halka arzı
    Mersin’deki maden
    Gürcistan’daki halka arz işlemleri ,
    İzmirdeki altın madeni

Bu kadar büyük beklentisi olan bir şirket başkasında olsa şimdi hissenin en az 6 lira olması lazımdı ancak galip dayıdan herkes çekiniyor ve tahtaya girmiyor .ancak galip dayı tahtayı götürürse götürür,bizde arada ekmeğimize bakarız .galip dayı hissesine iyi fiyattan girenler hiç bir zaman kaybetmez diye biliriz,ancak dediğim gibi iyi fiyattan

3.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Benden başka yazan Yok ,sadece ben bu cevheri buldum herhalde
    2.çeyrekte iştirak satışları ve borsadaki iştiraklerin fiyat artışlarından dolayı 80 milyon civarı kar gelecek,ilk çeyrekte oluşan 31 milyon zararın üzerinden düşersek 49-50 milyon gibi kar gelecek ,
    2. Çeyrekte bir çok şirketin zarar açıkladığını gördükten sonra galip dayının bu karı gösterip fiyatı yukarı çekmesine hiç şaşırmam,
    Ayrıca metro turizm halka arzı
    Mersin’deki maden
    Gürcistan’daki halka arz işlemleri ,
    İzmirdeki altın madeni

Bu kadar büyük beklentisi olan bir şirket başkasında olsa şimdi hissenin en az 6 lira olması lazımdı ancak galip dayıdan herkes çekiniyor ve tahtaya girmiyor .ancak galip dayı tahtayı götürürse götürür,bizde arada ekmeğimize bakarız .galip dayı hissesine iyi fiyattan girenler hiç bir zaman kaybetmez diye biliriz,ancak dediğim gibi iyi fiyattan
    Galip dayı sağolsun yanıltmadı ve 44 milyon kar açıkladı ,yarın tavan yakışır galip dayıma

4. 2.10 ustune atıp kalırsa2.16 ve 2.20 test edebiir ytd

5. Şirketimizin bağlı ortaklığı olan Metro Euphoria Hotel Batumi JSC'nin halka arz işlemleri tamamlanmış olup bağlı ortaklığımızın payları 11 Ağustos 2020 tarihinde Gürcistan Borsası'nda kote olmuştur.
    Gürcistan Borsası'nda işlemlerin bitmesine müteakip Metro Euphoria Hotel Batumi JSC'nin payları12.08.2020 (bugün) itibariyle işlem görmeye başlayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.

6. http://share.matriksdata.com/share.a...08171430447565

tobo oluşuyor hadi hayırlısı.y.t.d

7. Meritçi yazmayı bırakma senin yazılarından faydalanıyoruz

8. Bu rakamların üstunde tutunursa ilk hedef 2.55

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 122/171 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •