Sayfa 124/171 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 985 - 992 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Bugün uyandı

Ytd

2. metro da genel takas paylaşacak varmı acaba ! uzun suredir galipcimden uzaktim bu gun grubu şelale yapmis merakettim genel durumu ! galipcimin guncel havadisleri neler eskilerden bilen biri bir ozet gecse sevinirim

Bu arada 1.64 en guclu destek gibi ! alti ucurum...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    metro da genel takas paylaşacak varmı acaba ! uzun suredir galipcimden uzaktim bu gun grubu şelale yapmis merakettim genel durumu

4.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    tskler ustad. 1 yildir uzakim tahtadan son 3 aylik hikayesi nedir galipcim ne ceviriyor ! hangi korku yada hayali sunuyor bu ara ky. sine
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Ümit Yeşil kardeşim grafiğe göre yönünü yukarıya çevirdimi nedersin.

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    tskler ustad. 1 yildir uzakim tahtadan son 3 aylik hikayesi nedir galipcim ne ceviriyor ! hangi korku yada hayali sunuyor bu ara ky. sine
    Hazirandan beri resmi 9 hesapdan 44 milyon aldı 4 hesapdan 22 milyon sattı.
    Muhtemelen mtryo daki 3.3 milyonu ,atlas daki 3.2 milyonu da satacak.onları da satsın bineceğim galip emminin trenine..
    Ytd

7. Sabır herşeyin ilacı imiş

Sayfa 124/171 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •