Sayfa 133/171 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. gün sonu...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ✋✋✋✋😃😃😃😃😃🕵♂ Mobeselere takılmışız ha.....ytd

5. F/K ve dd oranı cok dusuk .bu ortama gore ucuz kaldı denebilir.bir miktar aldım devamı için portfoyumdeki ihlas gb demirbasları biraz daha azaltmam lazım.alım için izlemedeyim.holdingler içinde bundan ucuzu yok.yakın zamanda sermaye de artırmamıs galiba.yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by KARAMURSEL Yazıyı Oku
    F/K ve dd oranı cok dusuk .bu ortama gore ucuz kaldı denebilir.bir miktar aldım devamı için portfoyumdeki ihlas gb demirbasları biraz daha azaltmam lazım.alım için izlemedeyim.holdingler içinde bundan ucuzu yok.yakın zamanda sermaye de artırmamıs galiba.yatırım tavsiyesi değildir.
    Tekrar biraz ağza bal çaldı. tekrar kitledi. Galip dökmeden uçurmaz. Bekle 1.70 ... 1.70 inince beni hatırlarsın. Ben param biriktiriyorum bu seviyeden gömecem.

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Patronu 10 yıldır sermayeyle oynamamış sanki vakti gelmiş te geçiyor gibi !!!

Çok baskıladı ama borse sürekli yükselince evdeki hesap tutmadı. Elindeki malın bir kısmını kaptırdı. Galip dökmeden uçurmaz. Bence 1,70 kadar çakacak ve sepetini dolduracak. Ben 1,70 i bekliyorum

Yazdı, çizdi, güzellemeler yaptı, hooppp 6-7 kademeyi alıp yallahh, bereket versin
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 133/171 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •