Sayfa 135/171 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    kardeşim bir grafik koyuyorsun. birde ne anlama geliyor yazsana. boş boş bakıyoruz
    bu grafiği okuyamıyorsan borsadan uzak durmalısın.........
    Duhul: Feb 2004

2.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    kardeşim bir grafik koyuyorsun. birde ne anlama geliyor yazsana. boş boş bakıyoruz
    grafik düne ait bu gun pc basinda degilim guncel haline bakmadim. ama zaten grafigin neye aid oldugu ustunde yaziyor ! bakmak yerine görmelisin ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    bu grafiği okuyamıyorsan borsadan uzak durmalısın.........
    Bu sene 1.5m. yeni ky. katildi borsa dunyasina. Daha once 500k civari ky. var idi borsada. Bu sene borsayla tanisan 1.5m. ky. nin bir cogu töbe edecek işin sonunda ! şuan turlu kaatlarda ki kar lar la bu isin guzel tarafini yasattiriyorlar ! bu yil gibi yillar 20 yilda 1 denk gelir...ve bu tarihi zirve testleri ozellikle usd bazli testler takip eden yillarda bir cok madur tahtada hapsolmus ky. barindirir...

Şuan herkes tavancı olmuş ne grafik bilen var ne teknik ne temel...özvarliginin 10 kati fiyatlanan tahtalara gözü kapali giriyor bu ky.ler. Şaşkınlıkla izliyorum...umarım isin sonunda zaiyad az olur...

biz her zaman burdayiz dunde burdaydik yarin da olacagiz...2x yildir...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saatlik görünüm...eksi/artı kırılım yakın gibi !!! galipcim çok kasıyor...

bu arada bu gün pc basinda olamadigimdan grafik guncelleyemedim fakat grafik 3genin ic sınırına ulaşti ! yarin galipcim metro için karar verecek ! eksi/arti sert bir hareket bekliyorum...

Yeni 1.5m. ky. ye spekulatif tahtaya dair bir ögüt ! ust kademelerde baski varsa ve grafigi yatay dar koridora baglamissa belli bir sure ! ve forumlarda söven artmissa ;) ++++

yok eger oyuncu kicini basini %5 eksi arti volativ oynatiyor ve kademeleri gevşekse ! forumlar agam paşam metiyeleri duzmeye başlamissa ;) - - - -

spekulatif kaatta oyuncu size hangi atmosferi sunuyorsa tersi ne gebelik muhtemel !!!

5. Neyse güncel görüntüye bakayım pc açtım...

ort.lar bakımından süreç bu şekilde...bu gün 10 günlük 20 günlüğü yukarı kesmiş...50 günlük direnç oluşturuyor hala...50 yi aşıp 100 üzeri tutunabilirse şık olur...aksi takdirde grafik çalıştırmayı sürdürebilir gibi...

6. günlük görünüm...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bu sene 1.5m. yeni ky. katildi borsa dunyasina. Daha once 500k civari ky. var idi borsada. Bu sene borsayla tanisan 1.5m. ky. nin bir cogu töbe edecek işin sonunda ! şuan turlu kaatlarda ki kar lar la bu isin guzel tarafini yasattiriyorlar ! bu yil gibi yillar 20 yilda 1 denk gelir...ve bu tarihi zirve testleri ozellikle usd bazli testler takip eden yillarda bir cok madur tahtada hapsolmus ky. barindirir...

Şuan herkes tavancı olmuş ne grafik bilen var ne teknik ne temel...özvarliginin 10 kati fiyatlanan tahtalara gözü kapali giriyor bu ky.ler. Şaşkınlıkla izliyorum...umarım isin sonunda zaiyad az olur...

biz her zaman burdayiz dunde burdaydik yarin da olacagiz...2x yildir...
    Saygılar illim hocam
    sizi halkbank topiğinden iyi tanırım yorumlarınızı ilgiyle okurdum
    ben metro da iken buraya yazmıştınız takipteyim diye
    avgyo metro ikilisinden kardan biraz kayıpla çıktım
    ama siz burada olduğunuz için bende takipteyim
    bol kazançlarımız olur inşallah.....
    Duhul: Feb 2004

8.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    Saygılar illim hocam
    sizi halkbank topiğinden iyi tanırım yorumlarınızı ilgiyle okurdum
    ben metro da iken buraya yazmıştınız takipteyim diye
    avgyo metro ikilisinden kardan biraz kayıpla çıktım
    ama siz burada olduğunuz için bende takipteyim
    bol kazançlarımız olur inşallah.....
    selamlar üstad...umarım bakalım neler olacak...

Sayfa 135/171 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •