Sayfa 136/171 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    bu grafiği okuyamıyorsan borsadan uzak durmalısın.........
    kaç kişi okuyabildiki. ne olur sen okusan bize yazsan.

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    grafik düne ait bu gun pc basinda degilim guncel haline bakmadim. ama zaten grafigin neye aid oldugu ustunde yaziyor ! bakmak yerine görmelisin ;)
    kardeşim ne var sen yazsan bizde faydalansak hiçbirşey anlamadım...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bu sene 1.5m. yeni ky. katildi borsa dunyasina. Daha once 500k civari ky. var idi borsada. Bu sene borsayla tanisan 1.5m. ky. nin bir cogu töbe edecek işin sonunda ! şuan turlu kaatlarda ki kar lar la bu isin guzel tarafini yasattiriyorlar ! bu yil gibi yillar 20 yilda 1 denk gelir...ve bu tarihi zirve testleri ozellikle usd bazli testler takip eden yillarda bir cok madur tahtada hapsolmus ky. barindirir...

Şuan herkes tavancı olmuş ne grafik bilen var ne teknik ne temel...özvarliginin 10 kati fiyatlanan tahtalara gözü kapali giriyor bu ky.ler. Şaşkınlıkla izliyorum...umarım isin sonunda zaiyad az olur...

biz her zaman burdayiz dunde burdaydik yarin da olacagiz...2x yildir...
    bende aynı şeyi söylüyorum. banko 1.70 görecek...

6.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    kardeşim ne var sen yazsan bizde faydalansak hiçbirşey anlamadım...
    üstad okunacak bir şey yok türkçe yazı var grafikte ve bildiğimiz sayılar var destek dirençler var...gerisini seans içinde oyuncu belirliyor...yani bu grafikler sadece olan durumu saptamak için veri ! olacağın yorumu objektif olmaz subjektif olur ve bu yorum yanıltıcı olur...yani sende grafiklerdeki verileri inceleyip kendi gelecek beklenti yorumunu kendin yapmalısın...

Bu arada ben kısa vade grafiklerde işlem yapan biriyim yani terse kaldığımda stop yaparım direnç gördüğümde kar realize ederim gibi...benim tarzım riskli ! sen kendi yorumun ve orta vade beklentine göre takılmalısın aksi takdirde işlem tarzı sana uymayan birinin yorumuyla terste kalma olasılığın yüksek...

Bu nedenle sana önerim grafik teknik temelle ilgili biraz inceleme yapman. Emin ol çok basit zor işler değil bu çiziktirme konuları...biraz zaman ve ilgi ayır eminim kimseye ihtiyaç duymadan kendi okumanı kendi risk alanına göre yapabilirsin...bol şans...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    kaç kişi okuyabildiki. ne olur sen okusan bize yazsan.
    Sn Civanmert falda ne okudunuz.ky kardeslerinle paylaşmanda sıkıntı olmayacağını dusunuyorum.biz o kadar derin analiz yapamıyoruz.Borsaya akın eden son 1 milyon akıncıdan biririyz.borsadan anlmaıyoruz ama cok sukur iyi gittik su ana kadr….YTD

8. Çok sıkıştı..bugün hacimle motoru da ısıttı..2.20 üstü ucuz.2.27 üstü daha da ucuz..
    A1 yarın da alıma devam ederse burnu yukarı çevirebilir..ben bu aydan itibaren kap alımları bekliyorum.
    Hadi artık gürcü..
    Ytd

Sayfa 136/171 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •