Sayfa 137/171 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Haftalık güncel görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. alt kademeler boş...korkutma çekmeye musaid...üst kademeler düne göre kısmen daha az...bakalım neler olacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. aylık görünüm...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    alt kademeler boş...korkutma çekmeye musaid...üst kademeler düne göre kısmen daha az...bakalım neler olacak...

bekle 1.70 gömeriz... şimdi sizler aldıkça baskılıyorr. bırakın alacak adam bulamasın...
    Son düzenleme : Adana44; 14-01-2021 saat: 14:00. Sebep: r harfi çıkmayınca yanlış anlaşılıyor. r

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    alt kademeler boş...korkutma çekmeye musaid...üst kademeler düne göre kısmen daha az...bakalım neler olacak...

bekle 1.70 gömeriz... şimdi sizler aldıkça baskılıyorr. bırakın alacak adam bulamasın...

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Çok sıkıştı..bugün hacimle motoru da ısıttı..2.20 üstü ucuz.2.27 üstü daha da ucuz..
    A1 yarın da alıma devam ederse burnu yukarı çevirebilir..ben bu aydan itibaren kap alımları bekliyorum.
    Hadi artık gürcü..
    Ytd
    çok yanlış. çok baskıladı. borsa yükseldiği için evdeki hesap tutmadı. muhteelen bilanço zarar açıklayıp dökerek toplayacak. ben derim ki bu anı bekle 1.70

7. 60 dklık görünüm..

8.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    mal satma gibi bir derdi yok henüz ! aksine stabil baskı altında tutarak yeni ky. yi caydırma eskiyi bıktırma amacı var ! mal satmak istese kademeleri zayıf tutup dans eder ;) volativiteyi gören ky. gelir ! eski ky. de yüksek hedefler konuşur ! kendi de aradan mal yedirir...

Sayfa 137/171 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •