Sayfa 138/171 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    mal satma gibi bir derdi yok henüz ! aksine stabil baskı altında tutarak yeni ky. yi caydırma eskiyi bıktırma amacı var ! mal satmak istese kademeleri zayıf tutup dans eder ;) volativiteyi gören ky. gelir ! eski ky. de yüksek hedefler konuşur ! kendi de aradan mal yedirir...
    ayrıca bu tip grup kağıtlarda ki oyuncunun mal satma takdiğini izah edeyim size ! eskiler bilir yeni ky.ler için bu izah...örnegin metro grubunu baz alalım... galip ana kaagıdın da mal satmak istese yan sığ kagıdını tavana kilitler zaten yan kağıtların hacimi az olduğundan orda 3/5 ky. ye kazandırır ken ana kagıdında %3-5 arası tahtayı pozitif tutarak dışardaki yeni ky.nin ilgisini çeker ! ayrıca içerdeki ky. de yan kagıttaki tavanı görüp %3-5 den satmaz ! yani tahtada tek satan yan hesaplardan oyuncu olur !!!

metro grup kağıdının 6-7 tahtası var niyeti olsa sığ kağıtlardan birini tavan yapıp mal pazarlardı...şuan için öyle bir niyet yok görüntüde ! yarın bir gün ne olur bilemeyiz tabi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. 60 dklık bir başka açı...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Bugün pek tadı yok...

7.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    bende aynı şeyi söylüyorum. banko 1.70 görecek...
    Kardeş senin bir şey okunmasına ihtiyacın yok bence.

1.70 i kafana takmışsın oraya gelirse malı mülkü sat gir...

8. Sayın İllim bilgi paylaşımları süper tekrar teşekkürler.

Sayfa 138/171 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •