Sayfa 142/171 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    Evet ışık göründü 1.70 e yolculuk başladı.

Hangi ışık bu bugün gördüğün?
    Açıklar mısın?
    O kadar gördüğüne göre mantıklı bir açıklaması vardır bugünkünün?

2. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük gelişim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. saatlik görünüm...

5. ORT.malar günlük...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Hangi ışık bu bugün gördüğün?
    Açıklar mısın?
    O kadar gördüğüne göre mantıklı bir açıklaması vardır bugünkünün?
    gördünmü borsa şahlandı bizimki yine baskıladı. bu ne demek her baskılama lot kaptırma demek. kaptırılan lotlar nasıl toplanır. muhtemelen kötü bir haber kötü bilanço açıklayıp kaptırdıklarını toplayacak.
    ( Bu bir tahmindir. tavsiye değildir. Yatırım amaçlı dikkate almayınız)

8. gün açılış...

Sayfa 142/171 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •