Special Days Image
Sayfa 143/171 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    gördünmü borsa şahlandı bizimki yine baskıladı. bu ne demek her baskılama lot kaptırma demek. kaptırılan lotlar nasıl toplanır. muhtemelen kötü bir haber kötü bilanço açıklayıp kaptırdıklarını toplayacak.
    ( Bu bir tahmindir. tavsiye değildir. Yatırım amaçlı dikkate almayınız)
    Öngörü ayrı şey ,sallama ayrı şey .
    Neyi gördüm mü ?
    Dün neyi gördün de 1.70 yazabiliyorsun
    Onu merak ettim .
    Varsa bir bilgin ,temel analizin onu paylaş da yararlanalim.
    Bu durumda yaptığın boş bir saçmalama gibi oluyor .

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. saatlikte ort.lar bakımından bir sıkışma ve kesişim meydana gelmeye çalışıyor ! bu gün 2.14 üzeri kapanış mümkün olabilirse hızlanma söz konusu olabilir...olmaz sa grafik çalışma sürecek gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. bu tip kesişim kırılımlarında hacim önemli ! 14 kademesinde alımlar ve hacim dikkat çekiyor kapanış üstünde olursa kesişimde kırılım gerçekleşti diyebiliriz...bakalım neler olacak gün sonuna dek...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu tip kesişim kırılımlarında hacim önemli ! 14 kademesinde alımlar ve hacim dikkat çekiyor kapanış üstünde olursa kesişimde kırılım gerçekleşti diyebiliriz...bakalım neler olacak gün sonuna dek...

Teşekkürler hocam
    14 üzeri hacimli kapanış bekliyoruz artık evet .yoksa yine süzer aşağıya ..
    Zamanı da daraldı artık .
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam
    14 üzeri hacimli kapanış bekliyoruz artık evet .yoksa yine süzer aşağıya ..
    Zamanı da daraldı artık .
    Ytd

galip tahtalarına 20 yıldır takılırım zaman zaman, ocak 15 ve şubat 15 arası çoğunlukla bir miktar bilanço beklenti hareketi gerçekleştirdiğini takip edebilirsiniz geçmiş grafiklerden...şuan genel grafiği buna uygun bakalım niyeti nasıl olacak...özellikle batumun aldığı yabancı oranında ki değişim takip edilmeli bu süreçte...

sonuç olarak patron kaadı olduğu unutulmamalı hertürlü süprüze gebelik bu tür tahtaların özünde var...bu nedenle matematiksel veri paylaşımı ve teknik göstergeler yorumlanırken kesin şu olacak bu fiyat olacak tipi yorumları ciddiye almamak lazım...herşey olabilir fakat bunun kesinliğinden kimse söz edemez !

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Öngörü ayrı şey ,sallama ayrı şey .
    Neyi gördüm mü ?
    Dün neyi gördün de 1.70 yazabiliyorsun
    Onu merak ettim .
    Varsa bir bilgin ,temel analizin onu paylaş da yararlanalim.
    Bu durumda yaptığın boş bir saçmalama gibi oluyor .

sallama değil. metroya analız tutmaz. tutsaydı herkes zengin olur agalar iflas ederdi.

7. evet üstadlar ilk girdiğimde belirtmiştim ben kısa vade tepkileri almak için tahtalara giren biriyim....fakat olaki uzun vade elimde kalırsa diye genel analiz lerini de incelemekteyim...2.10 ortalama lı lotumu 2.17 diden galipcime iade ettim...umarım orta vadecilerin de hedefleri gerçekleşir...herkese bol şans...

8. Yolun açık olsun üstad. Herşey gönlünce olsun...

Sayfa 143/171 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •