Sayfa 145/171 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aycesss Yazıyı Oku
    Kan emici ******** galip yine başka başka insanların canını yakmaya devam ediyor. Dilerim Allah'tan kime ne yasatmiş ise aynısını kendisi yaşasın. Çoluk çocuğu değil
    Ağlamaya gerek yok. durum belli 1.70 indirecek. Görünen köy klavuz istemez. Çünkü küçük yatırımcı abandı satmıyor galip de toplayamıyor. Çözüm" kötü bir bilanço dök". Almayın satmayın çok ağlarsınız. ben para biriktiriyorum. 1,70 de abanacam. Yatırım tavsiyesi değildir. Tahmin.

2.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    Ağlamaya gerek yok. durum belli 1.70 indirecek. Görünen köy klavuz istemez. Çünkü küçük yatırımcı abandı satmıyor galip de toplayamıyor. Çözüm" kötü bir bilanço dök". Almayın satmayın çok ağlarsınız. ben para biriktiriyorum. 1,70 de abanacam. Yatırım tavsiyesi değildir. Tahmin.
    Alirsin kardesim kirmizi kar yaginca alirsin Metroyu 1.70 den.

Keşke 1.7 ye dussede ucuzdan alabılsek.umarım çok bekletmez.2 .1 den aldık maliyeti düşürmek ısıtıyorum.mubarek 3 aylarda ınsallh düşerde bu bekleyıs sona erer.GAMESTOP galip short.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by semih66 Yazıyı Oku
    alirsin kardesim kirmizi kar yaginca alirsin metroyu 1.70 den.
    hiç düşündünmü 2,28 altı kere dokundurdu, ama her defasında anında geri indirdi. Neden çünkü millet satmıyor oda toplayamıyor. Dolayısıyla indirmeden uçurmaz....

Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Bunu yazdığımda hisse 0.89 kuruşdu. Paçal amaçlı 0.82 den de bir miktar aldığımda zarardaydım ve maliyetim 1.43 olmuştu. Nihayetinde geçen hafta ( MEPET de olduğu gibi ) METRO dan da 5000 lot kardan bırakarak sattım, Benden alan da kazansın inşallah.
    Galip ağadan hediye olan bu METRO ları artık ister uzaya, ister cehennemin dibine götürsün umurumda değil.
    Bu hediyeler hala duruyor ve duracak, belki 5.00 lira üzeri, temettü hisselerinden biriyle takas ederim...

Dedikodu ile değil, araştırarak, usulüne uygun, indikatörlerinle, grafik okumayla, bodoslama değil!
    Hani bir söz vardır ya " Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus ki adam sansınlar " işte öyle...
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Bu hediyeler hala duruyor ve duracak, belki 5.00 lira üzeri, temettü hisselerinden biriyle takas ederim...

Dedikodu ile değil, araştırarak, usulüne uygun, indikatörlerinle, grafik okumayla, bodoslama değil!
    Hani bir söz vardır ya " Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus ki adam sansınlar " işte öyle...
    bu tip hisselerde grafik analiz üçgen beşgen tutmaz. Ağa ne zaman silkeledi o zaman uçar. 2,28 tahminim 6 kere dokundurdu ama küçük yatırımcı her şeye ragmen satmadı. galip de a her defasında geri düşürdü. Demek ki silkeleyemedi. Benim tahminim kötü bir bilanço yada kötü bir haber salacak bir de öyle deneyecek. bu da muhtemelen 1,70 ,inşallah daha aşağı salmaz. Ben para biriktiriyorum. Borsa çok şişti . Anca 1.70 inerse ortalama düşürmek için dalacam. Ha inmedi sağlık olsn diyecem. Ama şimdi b seviyelrden alır birde çakrasa çok zararım olur. En azından çok kar etmesemde yine de kar etmiş olurum. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bir tahmin.... inşallah sizin dediğiniz olurda fazla kar etmesemde batmamış olurum....

7. Bu aralar en sevdiğim rakam 5

8. Aynı nitelikteki grup şirketlerini parçalara ayırarak çok sayıda şirketi borsaya sokmuşlar! Bu şirketlerin borsadaki uzun tarihleri de ortada; tarihleri boyunca hep zarar ziyan, ne bir şirket büyümedi olmuş ne önemli bir kar yapmış veya kar dağıtmışlar. Hep altan topla yüksekten boşalt işleri olmuş hep Veya yüksek oranda bedellilerle tekrar nominal alttan hisse edinmeler falan filan aksiyonları....

Bu aynı nitelikteki şirketleri birleştirerek çoklu koldan sırasıyla dönüşümlü hisse doldur boşalt işlerine son verilmeli. Daha doğru bir borsa işleyişi için grubun bütün şirketleri faliyetleri alanlarına göre ATLAS ve METRO altında birleştirşlerek borsada iki şirket haline getirilmeli.

Sayfa 145/171 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •