Sayfa 163/171 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

dünkü bar boyuna posuna bakmadan sinyal üretmiş.. ilgi çekici..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Ben piyango bileti niyetine aldım. Bu tip hisselerin hareketi sahibine kalmış. Tamamen spekülatif. Böyle hisselerin şirket değeri kağıt üstünde sadece. Bu hareketleri yapanlar hareketten kazanacakları paraya bakıyorlar. Hareketi yapana kadar bir günde bir yılda geçebilir...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. 22 mart günü G.ö. yaklaşık 40 milyon lotu bir günde sattı. Bu işlemlerde Çok kar ettiğini düşünmüyorum. Hisse oranını % 3 civarına düşürdü. Akabinde metro turizmi ve mepeti satıyor. Hissede biraz hareket yapar gibi oldu. Akıl oyunları var.Birşeyler dönüyor. Sonuç olarak bu hisseyi yukarı taşımadan bir kazanç elde edemezler. Hisse ederi şu anda 3 TL civarı. Buna rağmen hiç kimse bulaşmak istemiyor. 1,58 direnci kırılmadan ivme kazanması zor. Yatırım tavsiyesi değildir.

para nerde araba nerde ... organize işler..
    para bende mal palada ince işler..
    1.34 1.16 güçlü dirençler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Gitmeyen kârlı rçtek şirketleri kaldı
    ATLASSS

6. kaldır bakalım

7. Hadi koçum, biraz hareket. Para kazanmak için değil, heyecan için buradayız...

8. Yok yere heyecan yaptık...

Sayfa 163/171 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •