Sayfa 165/171 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. gürcistan polisinin paraya ihtiyacı vardır. Polis merkezine almışlar başka da "kesin" bir bilgi bulunmuyor. Rutin ödemesini yapmamış olabilir zaten galip ile metro arasında hiçbir hukuki konu olmadığı için, magazinel değer taşıyor.
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Gürcistan polisi, Metro Turizmin sahibi Galip Öztürk'e Batum'da ki ofisinde operasyon düzenledi.
    Özel Kuvvetlerin düzenlediği operasyon sonrası tutuklanan Galip Öztürk ve yöneticilerinin mal varlıklarına da el koyuldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Saat kaçta duyuldu bu haber....

3. http://m.geotimes.com.ge/news.php?ne...05537&lang=geo
    Konunun Türkiye ile alakası yok sanırım !!!

Türk işadamı Galif Öztürk Batum'da gözaltına alındı. Geçtiğimiz günlerde Batum'da neredeyse tüm gün süren özel bir operasyon tamamlandı.

Maliye Bakanlığı Soruşturma Birimi'ne göre Galif Öztürk, Ceza Kanunu'nun 260 ve 261. maddelerinin ilk bölümlerine göre gözaltında bulunuyor.

Gürcistan Maliye Bakanlığı Soruşturma Birimi'nin devam eden ceza davasında, vatandaş Galif Öztürk'ün özellikle büyük miktarda vergi kaçırması, sahte ödeme belgeleri hazırlaması ve kullanması ve yasadışı gelirin olası yasallaştırılması durumu açıklığa kavuşturmak için gereklidir. 31 Mayıs'ta mahkeme kararlarına dayanarak vatandaş Galif Öztürk ile ortakları ve şirketleri hakkında soruşturma ve usuli işlemler yapıldı.

Galif Öztürk'ün bir mahkeme kararına dayanarak adresinde yapılan aramada, çok miktarda nakit para ile diğer maddi delillerin yanı sıra G.O. Altı yıla kadar hapis cezası öngören Gürcistan Ceza Kanunu'nun 260 ve 261. maddelerinin ilk bölümleri uyarınca gözaltına alındı.

Sonuçlar periyodik olarak kamuoyuna açıklanacak !

4. kötü haber dipte, iyi haber zirvedeyken gelir derler.

usd bazında tarihinin en dibinde olduğu bir noktada bu haber gelmişken bugün fırsat olursa biraz portföye atacağım.

bir yerde okudum şu anki piyasa değeri 100 otobüs yapmıyor derler.

5. 1.80 fk
    0.40 pddd
    600 milyona holding
    çerezlik aldım
    %100'üne sahip olduğu metro turizmin 100 otobüsü daha fazla yapar.
    metro yatırım takası 3 ayda 26 milyon lot artmış.

6. tahtaya iyi el attılar

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Çaycı davulu patlatmış desenize.

Patlak davulun davası olmaz.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 165/171 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •