Sayfa 168/171 İlkİlk ... 68118158166167168169170 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Hoşgeldin. Ben de heyecan hissesi olarak tutuyorum...

Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Bende bir heyecan parası atiyim..süreci takip etmiş olurum...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

METRO günlük, 15 mlyn lot kılçıksız almış,

3. Ufak bir yatırımım var maliyetim çok düşük 3.31 defter değeri var yeniden değerlemeler hariç. Şirket yönetimi güven vermiyor fakat Bistin en ucuz hisselerinden. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    METRO günlük, 15 mlyn lot kılçıksız almış,
    üstat ne dersin yarın öbür gün bir satış haberi gelir mi, gelirse ne olur. fikrin nedir. ben bunların dolaşımdan bu kadar agrasif mal toplamasında bir hikaye beklerim açıkcası
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. BİST’in en ucuz hissesi kötü yanı patrona,yönetime kimsenin inanmaması 2 lira hedef ile portföye almıştım bir kısmını 1.40 civarında verdim. Biraz daha beklemeye devam YTD.

6. gürcistan yakında avrupa birliğine giriyor.metro şirketlerinin gürcistan da sıkı bağları var.müsbet etkilenmesi beklenmez mi?

7.  Alıntı Originally Posted by badido Yazıyı Oku
    gürcistan yakında avrupa birliğine giriyor.metro şirketlerinin gürcistan da sıkı bağları var.müsbet etkilenmesi beklenmez mi?
    galip öztürk gürcistanda içerde...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. En son 2009 da almaya başlayıp en dalgalı günleri geçirip 2019 da vedalaşmıştım. Şimdi az bir miktarla da olsa 7 aydır takipteyim. İnşaallah bu sefer ilişkimiz o kadar uzun sürmez.

Sayfa 168/171 İlkİlk ... 68118158166167168169170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •