Sayfa 23/171 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 177 - 184 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Galip yaptı yapacağını satışa devam ytd

2. bugün 1.50 ustu kapanış bekliyorum ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.33 ustune atıp kalmalı kalırsa 1.35-1.38-1.41-1.46 ve 1.51 teset edebilir ytd
    evet 1.42 olmuş az kaldı 1.51 e

4. Daha alım yapacağıdım tüh! bu galip içimizi bile biliyor. Artık 10 tl yapsada bakmam tavan 156..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Madem yönünü yukarı çevirecekti bunu 2. 40 üstünde yapabilirdi. Bir haber gönderip malı dağıtabilirdi.neden buralara çekip millete mal kaptırmış olsunki? Burada şu soru geliyor aklıma... Yıllarca kuruşlarda seyretmiş bir hisseye hangi cesur yürek inanıp o fiyatlardan alsın... Daha çok mal dağıtabilmek adına hem yüksek fiyattan geldi, ucuzladı algısı oluşturdu hem de 2 üstünde toplayabileceğinden daha çok alıcı topladı.KY Yoğunluğunun en fazla oldugu sayfalar malesef şuanda metro sayfaları. Bana bu cılız dalgalanmalar gerçek gelmiyor.

Asıl büyük sorun bedelli açıklama ihtimali? Bir de bedelli açıklarsa 1 in altına kadar satış fırsatı vereceğini sanmıyorum

6. 1.44 kademesindeki 1.000.000 göstermelik çekip almak için koymuştur sanırım ytd

Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Madem yönünü yukarı çevirecekti bunu 2. 40 üstünde yapabilirdi. Bir haber gönderip malı dağıtabilirdi.neden buralara çekip millete mal kaptırmış olsunki? Burada şu soru geliyor aklıma... Yıllarca kuruşlarda seyretmiş bir hisseye hangi cesur yürek inanıp o fiyatlardan alsın... Daha çok mal dağıtabilmek adına hem yüksek fiyattan geldi, ucuzladı algısı oluşturdu hem de 2 üstünde toplayabileceğinden daha çok alıcı topladı.KY Yoğunluğunun en fazla oldugu sayfalar malesef şuanda metro sayfaları. Bana bu cılız dalgalanmalar gerçek gelmiyor.

Asıl büyük sorun bedelli açıklama ihtimali? Bir de bedelli açıklarsa 1 in altına kadar satış fırsatı vereceğini sanmıyorum
    Bedelli aciklayacaksa neden daha yukaridan aciklamaktansa 1.5 lardan aciklasin ki.ergec olacaktir o fakat en coskulu zamanda gelmesini bekliyorum ben o haberin. Dune kadar gorulmemis kiyim yapti zaten.

Cevabı aslında açıklamanın içerisinde.. O fiyatlardan yeterince mal dagıtamadı.bedelli açıklaması için öncelikle malı dağıtması gerek

Sayfa 23/171 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •