Sayfa 4/171 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 25 - 32 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Bu sabah bi satış haberi vardı dün tabanda olan işlemlerin haberiydi bu gün de satmıştır av ter av ter le gürcüstan aynı birlikte hareket ediyorlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. 1.40 tan dip yapıp döneceği düşüncesiyle bu gün aranıza katıldım herkese bol kazançlar

3. Son gelen iki haberi okudunuz mu dünkü satışlar bu gün bu saatte haberi veriyorlar burdan bi 5 bin ceza yer galip te o 5 binle batar

4. 8 mn civarı dün metro ve vanet geri alınan payları satmış.. aradaki kayıp lotların nerede olduğu çıktı. ama kimse aldım demiyor.

5. Yani dün 30 milyon hisse satmışlar bu gün de av ter bi 20 milyon sattıysa 50 eder bi 30 40 'ta önceden vardı satış iyi halka arz ortalama 2 den verdilerse 180 milyon para bide bedelli yapar bi 180 de oradan gelir oh galip bu parayla atĺı karıncaya biner borsada spk da iyi izler

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Son gelen iki haberi okudunuz mu dünkü satışlar bu gün bu saatte haberi veriyorlar burdan bi 5 bin ceza yer galip te o 5 binle batar
    Burda bunu da yazdık. Pastaya bakmayın 1 virmana bakar 3-5 kuruş ceza yer satışları açıklamaz yazdık.
    Neyse şunuda söyleyeyim mal hala galipte. Ky'ye mal falan satamadı, sattığı varsada o bir o kadarda benim gibi bekleyip yukarıdan verenler olmuştur.
    Galip şapa oturdu gene en baştakinden 1 lot eksik malı yoktur.
    Ytd

7. Ha bu dünkü malların satışını niye bugün akşam verdi çünkü bu sabah verseydi haberi verseydi malına alıcı bulamazdı ondan heralde bakalım bu gün ne kadar satmış daha onların haberi gelmedi

8. metro avrasya da %17 küsura karşılık gelen 50 küsur mn lot var. Aldı mı sattı mı? hiç haber göndermiyor bu aralar. Ne olacak göreceğiz.

Sayfa 4/171 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •