Sayfa 5/171 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 33 - 40 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Burda bunu da yazdık. Pastaya bakmayın 1 virmana bakar 3-5 kuruş ceza yer satışları açıklamaz yazdık.
    Neyse şunuda söyleyeyim mal hala galipte. Ky'ye mal falan satamadı, sattığı varsada o bir o kadarda benim gibi bekleyip yukarıdan verenler olmuştur.
    Galip şapa oturdu gene en baştakinden 1 lot eksik malı yoktur.
    iyi de doctor, bu adam bu hareketi niye yaptı? sadece yapabildiği için mi? amacı neydi?

virman vs konusunda haklısın, donumuzu alsalar haberimiz olmaz.

2. yurtdışından 50 mn lot karşılığı dolaylı para getirdi, ben bunların hepsini sattım demezse güzel kara para aklama yolu tabi.

3. Aynen onuda yazacam yazacam bir türlü kısmet olmadı yurt içindeki şirketlere kâr yazdırdı borsa başkanlığı bu konuyu bilir heralde
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Önce yurt içindekilere aldırdı sonra av ter ve atlas la avrasya georgia lara hisseyi yükselttirdi sonolarakta yurt içindekilere sattırdı yurt içindekiler karı yazdı bilançoya şimdi georgiou lar satar artık yükseltip mı satar burdan mı satar bilinmez ama bu kadar lot dışardayken biraz zor

5. Metro portföy de 2.5 milon satmış satışların ardı arkası kesilmiyor daha bir tanesi ben aldım demedi yokmu bi babayiğit ben aldım ulan ben aldım işte hepisi de bende varmı ulan bana yan bakan deseee hisse uçurtma olur du da yok işte öyle biri

Adını zikretmeyeceğim.. Malum partiyle yakın ahbaplığınız varsa sınırları olan bir coğrafyada her haltı karıştırabilirsiniz diye düşünüyorum .kurallar ve kurumların hiç bir önemi
    kalmadı malesef ...
    Son düzenleme : matrokrat; 19-11-2019 saat: 20:21.

Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için açıklama yapma gereği duydum. Yaklaşık 13 yıldır bu hisseyi takip ederim. Son pörtföyümü ortalama 70-80 kuruşlarda olusturdum.Bu pörtföyün sadece üçte biri bende kaldı diğer üçte ikisini güzel bir karla satmıştım.Sattığımda burada yazmıştım.Her zaman uzun vadeli yatırımcı oldum. Kendi ülkemin borsasına yatırım yapmayacağım da nereye yapacağım.Aldıgım tek riskli hisse metro.ona da cok büyük meblalar bağlamadım. Velhasıl saadete gelelim... Hangi gelişmiş ülkede bir hisse hiç bir gelişme olmadan çok kısa sürede 60 kuruştan 5 Katına çıkıp ondan daha kısa bir sürede 3.09 dan 1.45 e gelir. Bunun izanı mantığı var mıdır? Olay sadece sundan mı ibarettir: "kamuya acıklanmamış özel bir durum yoktur"... (nasılsın? İyiyim sağol sen nasılsın?) şu formaliteleri bırakın da icraat gösterin bize... Kamuya açıklanmamış özel bir durum yok.. Eee... Bu kadar mı... Bu kadar insan salak mı? Ya da kör mü?

8.  Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için açıklama yapma gereği duydum. Yaklaşık 13 yıldır bu hisseyi takip ederim. Son pörtföyümü ortalama 70-80 kuruşlarda olusturdum.Bu pörtföyün sadece üçte biri bende kaldı diğer üçte ikisini güzel bir karla satmıştım.Sattığımda burada yazmıştım.Her zaman uzun vadeli yatırımcı oldum. Kendi ülkemin borsasına yatırım yapmayacağım da nereye yapacağım.Aldıgım tek riskli hisse metro.ona da cok büyük meblalar bağlamadım. Velhasıl saadete gelelim... Hangi gelişmiş ülkede bir hisse hiç bir gelişme olmadan çok kısa sürede 60 kuruştan 5 Katına çıkıp ondan daha kısa bir sürede 3.09 dan 1.45 e gelir. Bunun izanı mantığı var mıdır? Olay sadece sundan mı ibarettir: "kamuya acıklanmamış özel bir durum yoktur"... (nasılsın? İyiyim sağol sen nasılsın?) şu formaliteleri bırakın da icraat gösterin bize... Kamuya açıklanmamış özel bir durum yok.. Eee... Bu kadar mı... Bu kadar insan salak mı? Ya da kör mü?
    İyimser dusuncem malı tek elde topluyor ve metro turizmi satacak...

Sayfa 5/171 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •