Sayfa 6/171 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 41 - 48 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

kimse kusura bakmasın ama tavan olurken mesnetsiz çıktı belki ama hiç bi fake haberin gazıyla da 3 e gitmedi bu hisse.
    2016 daki zirve denemesinde bir ton arkası gelmeyen haberden dolayı ky magdur olmustu ve haklıydı . Bu kez aynı durum soz konusu degil. kapa düşen alım satımlar iluzyondur belki ama fake haber degıldır.

ıstedıklerı kadar alırlarda ıstedıklerınde de satarlar.Şu anki kaosun sebebi sırf taban oldu diye şuursuzca metronun karakterini bilmeden atlayan ky dır.(bakınız investing)

yeni hissedarlar normal hisselerdeki tepki artışı beklerken millet kasa 2 tabanlık daha aşağı vurarak rest dedi.

tamda su videodaki gibi bir olayı yaşıyoruz. aha o elinde okla atış yapanlarda spekler bal gibi. eminim şu an çok eğleniyolardır.

https://www.youtube.com/watch?v=U_GR_uSgubw&t=50s

ama atlayanlari üzerler , 2016 da ky haklıydı yinede acımadılar. Bu sefer tek bir manuplasyon dahi yokken yandı gülüm keten helva
    , sonucta 5 ay once 1 tl olan bir hisseden bahsediyoruz.marjlarıda var , zamanlarıda var.
    dua edelimde 0.8-1.2 aralıgında yalama olmasın hisse tekrardan.

ytd

Bodrumair doctor un acıklamasını kopyalamışın o da birkaç sayfa önce aynı acıklamayı yapmıştı. Bu nasıl mantık onu da anlamış değilim 2016 da ky ye manipülasyon yapmışlar eee 2019 da yapmamışlar. Eee ky girmiş o yüzden basmışlar aşagı... Benim eleştirim denetleme mekanizmalarının çalışmamasına. Benim eleştirim spekülatif dozda fiyat dalgalanmalarına... O zaman ben de sunu diyeyim 2016 da en azından haber gönderdiler bir gerekçeleri vardı. Şimdi ne yükseltmek için ne de düşürmek için bir nedenleri yok

Madem ky nın girdiği hisseleri aşağı basıyorlar halka arz neden var o halde? O zaman hiç halka arz etmesinler kardeşim. Sadece patron kazansın. Bunu kabul etmek arkanı dönüp gözünü kapatıp bana herşeyi yapabilirsiniz demektir

4. Bu günkü işlemlerin haberini de yarın akşam gönderecek heralde yarınki işlemlerini rahat rahat yapsın diye heralde
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Ben yapilan hareket cok normaldir ,etikdisi bisey yoktur demiyorum.metro dogasina uygun olani yapti diyorum.akrep durup dururken gelip isirirsa ona isyan etmek anlamlimidir ? Ayni sey. Metro da bu alemin akrep idir. Hemde aga babasi.

6. Takasları atabilecek kimse varmı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Takasları atabilecek kimse varmı
    Tweterda var ben atmak istiyorum resim yükle emdi diyor

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Allhtan metronun alım satım varantları yok öyle olsaydı metroyu galip 10 a kadar süre 30 kuruşa kadar düşürürdü gerçi ihraccı doce böyle dandik bir hissenin varantını çıkarmaz heralde

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/171 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •